Sadakatsiz Dizisi Konusu Ne? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Sadakatsiz Dizisi Konusu Ne? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’nin sezona sunduğu son dizi Sadakatsiz dizisi konusu ne? Dizi, İngiliz BBC’nin 2015 yılında seyirciyle buluşan Doctor Foster dizisinin bir versiyonu olarak Türk seyirciyle buluştu. Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu, dizinin iddialı bir şekilde geldiğinin göstergesi olarak kabul edilebilir. 2020 yılının Eylül ayında ilk bölümüyle seyirciyle buluşan dizinin yapımcılığını Med Yapım üstlendi.

İlk beş bölümü geride bırakacak Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 11 Kasım Çarşamba günü seyirciyle buluşacak. Her hafta çarşamba günü saat 21:00’de ekrana gelen dizi, şimdiden reyting sıralamalarını domine etmiş durumda. Seyircilerin yakın ilgi gösterdiğini, internette Sadakatsiz dizinin yeni bölümünde ne olacak şeklinde yaptığı aramalardan görebilmek mümkün.

Sadakatsiz Dizisinin konusu

Sadakatsiz dizisinin konusu bir aldatma ve aldatılma hikayesini anlatıyor. Doctor Foster uyarlaması olan dizide, üç kişilik bir aile ve adından da anlaşılabileceği gibi bu ailenin huzurunu bozacak bir sadakatsizlik konu ediliyor. Aile, bir yabancı karışana kadar hep mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olmuş ve ilişkilerini saf yaşamışlar. Ancak Asya eşi Volkan’ın üzerinde sarı bir saç bulunca her şey tersine dönüyor.

Başrol karakterlerden birisi olan Asya, işini iyi yapan başarılı bir hekim, eşi Volkan ise evine ve çocuğuna bağlı bir baba. Ya da en azından öyleydi. Ancak her şey tersine dönmek ve oğlu Ali’nin de daha sonra etkileneceği kara bulutlar ailenin üzerinde dolaşmaktadır. Volkan kendisini öyle bir yanlışa kaptırmıştır ki eşiyle beraber çocuğu için biriktirdikleri parayı bile harcayacak kadar sorumsuzlaşmış ve başarı olmasında en büyük rolü oynayan eşine sırtını dönmüştür. Daha da kötüsü Volkan ikinci kez baba olmaya hazırlanmaktadır ancak bebeğin annesi bu kez Asya değil, sevgilisi olacak. Fakat Volkan, eşi Asya’nın yavaş yavaş her şey hakkında bilgi sahibi olmaya başladığının farkında değildir. Buna baba olacağı konusu da dahil.

Sadakatsiz Dizisi Haftaya Neler Olacak?

Sadakatsiz dizisi son bölüm neler oldu ve haftaya neler olacak? Son bölümlerde Asya boşanmak için elini güçlendirecek izler peşindeydi. Hem intikam planları yapan hem de yaşadığı bunalımı çevresine yansıtmamak için direnen Asya’yı zor günler bekliyor.

Önümüzdeki bölümde ortalık karışacak gibi duruyor. 5. Bölümde bir restoranda eşinin metresi ve ailesiyle karşılaşan Asya bir hayli geldirmelerine sebep olmuştu. Asya’nın gizemli hareketleri Volkan’ı iyiden iyiye şüphelendirmeye başladı. Son olarak Volkan’ın arkadaşı Mert de Asya’nın intikamına yardımcı olacak. 6. Bölümde neler olacak merakla bekleniyor.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu dikkatleri üzerine çekiyor. Dizinin başrolünü Türkiye’nin en mankenlikten oyunculuğa geçtikten sonra başarısını katlayarak sürdürmeye devam eden Cansu Dere ve en son Kadın dizisi ile izleyicinin karşısına geçen, başarılı ve yakışıklı oyuncu Caner Dindoruk yer almakta. Yuva yıkan kadın olan Derya rolünü ise son olarak Mucize Doktor’dan tanıdığımız Özge Özder canlandırıyor.

Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu:

  • Cansu Dere – Asya
  • Caner Cindoruk – Volkan
  • Melis Sezen- Derin
  • Burak Sergen – Haluk
  • Özge Özder – Derya
  • Eren Vurdem Mert
  • Yeliz Kuvancı Bahar
  • Emir Tarık Tekin- Selçuk
  • Alp Akar- Ali

 

 

Etiketler: sadakatsiz sadakatsiz 6. bölüm sadakatsiz asya sadakatsiz dizisi konusu sadakatsiz volkan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL