Sadakatsiz Dizisi Reytingleri; Tuttu mu, Erken Final mi?

Sadakatsiz Dizisi Reytingleri; Tuttu mu, Erken Final mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz reytingleri hem kanal hemde seyirci tarafından merak ediliyor. Sadakatsiz dizisi izlendi mi, tuttu mu yoksa erken final mi yapacak?

Sadakatsiz Dizisi Reytingleri Nasıl?

Psikolojik gerilim türünde kanal d de ekranlara gelen Sadakatsiz dizisi reytingleri dizi sektörünün ilgi odağı oldu. Dizide çok sevdiği ve sevildiğini sandığı kocası tarafından aldatılan Asya’nın bununla başa çıkma mücadelesi anlatılıyor. Asya karakterine başarılı oyuncu Cansu Dere hayat veriyor. Ezel dizisi ile büyük çıkış yakalayan Cansu Dere’nin Sadakatsiz dizisi reytinglerine nasıl etki edeceği merak konusu oldu.

Sadakatsiz Dizisi İzlendi mi, Tuttu mu?

Sadakatsiz dizisi zor bir günde ekranlara geliyor. Çarşamba Kuruluş Osman dizisinin günü olarak biliniyor ve öyle de. Sadakatsiz reytingleri bundan etkilenir mi? Mutlaka etkisi olur. Böyle zor bir günde yeni bir dizinin yayınlanması büyük bir risk. Diğer taraftan kanal ve yapım şirketi dizisine güvenmese böyle bir seçim yapmazdı. Totalde Kuruluş Osman’ın birinciliğine kesin diyebilirim. Sadakatsiz AB ve ABC1 kategorilerinde başarı elde edebilir. Birinci olmasa da ilk üç şansı yüksek.

Sadakatsiz Dizisi Erken Final Yapar mı?

Sadakatsiz dizisi için stok 7 bölüm çekildi. 7 bölümün reyting başarısına bakılarak dizinin akıbeti netleşecek. Eğer reytingler güzel gelirse dizi devam edecek. Reytingler düşük gelirse dizinin 2 seçeneği var. Ya gün değiştirip şansını tekrar deneyecek yada erken final yaparak ekran macerasını sonlandıracak. 7 ekim Çarşamba reytingleri açıklandı. Sadakatsiz Totalde 3.sırada yer alırken AB’de ise 2.sırada yer almayı başardı. Bu anlamda Sadakatsiz devam şansı kazandı. Diğer bölümlerde reytinglerini biraz daha arttıracağını düşünüyoruz. Biz diziyi başarılı bulduk. Hikaye ve kurgu olarak başarılı bir yapım. Ayrıntılı reyting sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

tıkla>>> 7 Ekim 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları, Kuruluş Osman, Sadakatsiz!


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL