Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D Sadaktsiz oyuncuları ve karakterleri dizinin başlamasına yakın zamanda dikkat çekti. Sadakatsiz oyuncuları ve kadrosu sizler için yazımızda. Kim kimdir?

Sadakatsiz Oyuncuları

Med Yapım tarafından  Kanal D için hazırlanan Sadaksiz dizisi oyuncuları ve kadrosu tamamlandı. Dizi psikolojik gerilim türünde Kanal D ekranlarında izleyici ilke buluşuyor. Dizinin ana castı tamamlandı çekimler başladı ve ik bölümü 7 Ekim 2020 ÇArşanba günü ekranlara geliyor. Zor bir günde yayınlanan dizinin nasıl bir reyting alacağı da merak ediliyor. Peki Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Alp Akar, Melise Sezen, Burak Sergen, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner ve Emir Taro Tekin gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Kadrosu gayet sağlam olan dizinin hikayesi ve kurgusu dizinin başarısına etki edecek. Peki Sadakatsiz dizisinde kim kimdir?

Sadakatsiz Dizisinde Kim Kimdir?

Psikolojik gerilim türünde Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisi kim kimdir konusu diziyi merak edenler için güzel bir yazı dizi olma özelliğinde. Dizide yer alan tüm karakterleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

Sadakatsiz Asya(Cansu Dere) kim?

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandıran oyuncu Cansu Dere’dir.Asya iç hastalıkları uzmanı bir doçenttir. Üniversite yıllarında tanıştığı Volkan’a aşık olmuş ve aşkı için kariyerini geride bırakmış ve Tekirdağ’a yerleşmiştir. Oğlu Ali onun herşeyidir. Yalana tahammülü yoktur. Ailesini şüpheli bir kazada kaybetmiştir. Bu olay onun geleceğini etkileyecek. Asya karakterini canlandıran oyuncu Cansu Dere’dir.

Sadakatsiz Volkan(Caner Cindoruk) kim?

Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterini canlandıran oyuncu Caner Cindoruk’tur. Volkan çok fakirlik çekmiş. Bu fakirlik onu hırslandırmış. İstanbul’da en iyi üniversiteden ailesinin de desteği ile Mimarlık bölümünden mezun olmuş. Asya ile tanışmış. Ona aşık olmuş. Asya’nın hamile olduğunu öğrenince onunla evlenmiş ve Tekirdağ’a taşınmış. Oğlu Ali onun herşeyi. Oğlu için herşeyi yapar. Zeki, çalışkan, herkesin hayran olduğu bir eş.

Sadakatsiz Derin(Melis Sezen) kim?

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran oyuncu Melis Sezen’dir. Derin 24 yaşındadır. Tekirdağ’da doğmuş ve büyümüş. Babası eski belediye başkanı şuan en varlıklı kişi. Zengin olmak Derin için boğucu bir şey. Bir moda tasarım dükkanı var. Kendi halinde tasarımlar yapıyor ve bunları sosyal medyada paylaşarak satış gerçekleştiriyor. Ancak bu iş onun için bir hobi.

Sadakatsiz Ali(Alp Akar) kim?

Sadakatsiz dizisinde Ali karakterini canlandıran oyuncu Alp Akar’dır. On bir yaşında. Asya ve Volkan’ın oğlu. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Çocuktan ziyade, kocaman bir adam. Hassas, düşünceli, neşeli. Annesini de babasını da çok seviyor ama babasıyla daha arkadaş gibi. Annesi doktor olduğu, zaman zaman nöbete kaldığı için, babasıyla daha sağlam bir ilişki kurmuş. Annesi ve babasının boşanmasından, arkadaşı Selen’in yaşadığı üzüntüleri yaşamaktan deli gibi korkuyor.

Sadakatsiz Mert(Eren Vurdem) kim?

Sadakatsiz dizisinde Mert karakterini canlandıran oyuncu Eren Vurdem’dir. Otuzlu yaşlarının sonlarında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Orta halli bir aileden geliyor. Tekirdağ’da bir üniversitede Ekonomi okumuş. Çocukluğundan beri her daim yanında olan Bahar ile on beş sene evvel evlenmişler. Bahar ve Mert’in çocukları olmayınca, Bahar’ın bu konuyu artık anksiyete haline getirmesi, Mert’in Bahar’dan soğumasına neden olmuş. Mert’e göre Volkan, icraatla değil lafla var olan birisi ve Mert bunu hazmedemiyor. Asya’ya içten içe bir zaafı var fakat bu zaafın Mert’in Volkan kompleksiyle de alakası var. Sıcak, hafif samimi, sözünü esirgemeyen bir adam. Yakışıklı olduğunun farkında ve bunu kullanmaktan çekinmiyor. Özgüveni yüksek.

Sadakatsiz Bahar(Yeliz Kuvancı) kim?

Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterini canlandıran oyuncu Yeliz Kuvancı’dır. Otuzlu yaşlarının sonlarında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Kız meslek lisesi mezunu, el işi konusunda becerikli. Üniversitede, Ev Ekonomisi bölümünü bitirmiş. Çocukluk yıllarında sevdalandığı Mert’le evlenmek onu dünyanın en mutlu insanı yapmış. Bahar ve Mert, evlendikten birkaç sene sonra çocuk sahibi olmak istemişler fakat çocukları olmuyor. Hem çocukluk arkadaşı hem de komşuları olan Volkan’ın, karısı Asya ve oğulları Ali ile öyle güzel bir yuvası var ki, Bahar o aileye gıpta ediyor. Fakat Mert’in Asya’yı fazla övdüğü zamanlarda bu “gıpta” duygusu, salt bir kıskançlığa dönüşüyor. Volkan’a karşı fazlasıyla dost fakat onun dışında daha çok kendi çıkarlarını gözeten birisi.

Sadakatsiz Serap(Olcay Yusufoğlu) kim?

Sadakatsiz dizisinde Serap karakterini canlandıran oyuncu Olcay Yusufoğlu’dur.Otuzlu yaşlarının sonlarında. Volkan’ın asistanı. Eskişehir’de doğmuş büyümüş. Bir kez evlenmiş, kocasıyla İstanbul’da yaşamış. On sene kadar evli kalmış fakat şiddetli geçimsizlikten dolayı kocasından boşanmış. Kızı Selen’le beraber yaşadığı için, çalıştığı işin saatleri önem teşkil etmeye başlayınca, daha evvel bir iş sebebiyle tanıştığı Volkan’ın asistanlık teklifini kabul edip Tekirdağ’a taşınmış. Eski kocası Tarık’la olan çatışması hala bitmemiş olsa da şimdilerde hayatında birisi var. Kızına iyi bir hayat sağlamak, en büyük ihtiyacı…

Sadakatsiz Nil(Nazlı Bulum) kim?

Sadakatsiz dizisinde Nil karakterini canlandıran oyuncu Nazlı Bulum’dur. Yirmili yaşlarının ortalarında. Annesi onu dünyaya getirirken vefat etmiş. Babası görevdeyken babaannesiyle beraber yaşamış. Babası bir görev sırasında şehit olmuş, çok geçmeden babaannesi de vefat etmiş ve bu hayatta tek başına kalmış. Aynı Asya gibi. Kendi doğum günü, annesinin ölüm yıl dönümü olduğu için, hiç doğum günü kutlanmamış, hiç doğum günü hediyesi almamış, yaralı bir çocuk. Nil’in en güçlü tarafı, yaralı insanları iyileştirmek için çabalaması. Babasına, annesinin yokluğunu aratmamak için çabalayan küçük Nil, büyüdüğünde de yaralı insanlardan etkilenip, onları iyi etmeye çabalayıp durmuş.

Sadakatsiz Gönül(Gözde Seda Altuner) kim?

Sadakatsiz dizisinde Gönül karakterini canlandıran oyuncu Gözde Seda Altuner’dir. Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Tekirdağ’da tanınan bir aileden geliyor. Erken yaşta Haluk ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Derin ile oğlu Demir dünyaya gelmiş. Cemiyette saygın bir kadın.  Zengin görünmekten kaçınmıyor. Kimi zaman iyi bir anne; kimi zaman ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte. Özellikle Derin’in hem kendini geliştirmesi hem de evlenip iyi, dışarıdan bakanların gıpta edecekleri saygın bir evlilik gerçekleştirmesi konusunda fazlasıyla hassas.

Sadakatsiz Selçuk(Emir Taro Tekin) kim?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterini canlandıran oyuncu Emir Taro Tekin’dir. Yirmili yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Annesi onu tek başına dünyaya getirmiş ama aslında istenmeyen bir bebekmiş. Annesinin alkol problemi var. Devamlı olarak sarhoş bir anneyle yaşamak, mahalle tarafından dışlanmak, onun içine kapanmasına ve sosyal ilişkilerde başarısız olmasına sebep olmuş. Selçuk’un müzik yeteneği var fakat bu hayalini henüz küçükken kendi içine gömmüş. Dışarıdan ne kadar güçlü görünse de çok büyük bir özgüven sorununa sahip ve değersizlik kompleksi var. Öfkesini kontrol edemiyor. Nil’e çok aşık fakat bu aşk saplantı boyutunda ve sağlıksız.

Etiketler: sadakatsiz dizisi kim kimdir Sadakatsiz dizisi Oyuncu kadrosu Sadakatsiz dizisi Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL