Sadece Sen Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Sadece Sen Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranları için hazırlanan yazlık dizi Sadece Sen’in çekimleri Mayıs ayında başladı. Dizi 2019 yaz dizisi olarak ekranlara gelecek. Karga Seven imzalı dizinin kadrosu ise yavaş yavaş netleşmeye başladı. İşte Sadece Sen dizisi oyuncu kadrosu?

Dizide Selin ve Kerem karakterlerinin yanlışlıkla aynı evi satın almaları ile olaylar başlıyor. Romantik komedi türünde Fox tv ekranlarında gösterilecek olan dizide bazı oyuncular netleşti. Burak karakterini canlandıracak olan oyuncu Ali Yağcı. Ali Yağcı’yı nereden tanıyoruz?

Daha önce Adını Sen Koy isimli günlük dizide Kerem karakterini canlandıran ve daha sonra Erkenci Kuş dizisinde Kasap Osman karakteri ile karşımıza çıkan Ali Yağcı kısa sürede yıldızı parlayan oyunculardan. Yakışıklı ve başarılı oyuncu 2019 yaz sezonunda Sadece Sen isimli dizi ile sevenlerini karşılayacak. İşte Sadece Sen dizisi oyuncu kadrosu…

Sadece Sen Burak (Ali Yağcı) Kimdir?

Dizide Burak karakterini canlandıran oyuncu Ali Yağcı en son Erkenci Kuş dizisinde Kasap Osman karakterini canlandırdı. Performansı ile kısa sürede ilgi odağı olan oyuncunun adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Sadece Sen Selin (Özge Gürel) kimdir?

1987 İstanbul doğumludur. Kızım Nerede isimli dizi ile sektöre giriş yapmıştır. Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl isimli diziler ile kariyerine devam etmiştir. En son Börü ve Muhteşem İkili isimli diziler de rol almıştır.

tıkla>>> 2019 Yaz Dizileri Neler, İşte Tam Liste için Tıkla

Sadece Sen Veteriner İbo (Ali Gözüşirin) Kimdir?

Sadece Sen Ayda (Aslıhan Malbora ) Kimdir?

Etiketler: sadece sen dizisi kim kimdir sadece sen oyuncu kadrosu sadece sen oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL