Şahin Şeker Kimdir, Hangi Mekanın Sahibi, Nereli?

Şahin Şeker Kimdir, Hangi Mekanın Sahibi, Nereli?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir video yayınlandı. Videoyu yayınlayan hesap Gaye Akıl isminde bir bayandı. Gaye Akıl paylaştığı videoda kendisine patronu Şahin Şeker tarafından şiddet uygulandığını söyledi. Ülkede bir anda yankı uyandıran bu olayın baş aktörü Şahin Şeker kimdir, nereli, hangi mekanın sahibi?

Gaye Akıl sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekildeydi;

Akıl, paylaşımda “Merhaba, başımdan geçen kötü bir olayda muhatap bulamadım, sesimi duyurmak için buradan yazıyorum! Sadece adalet istiyorum!” dedi. Olay sonrası emniyete dilekçe verdiğini söyleyen Akıl, geri dönüş olmayınca savcılığa da dilekçe vermiş ancak oradan da herhangi bir dönüş olmamıştır. Artık yapacak bir şey olmayında sesini sosyal medyadan duyurmaya çalışmıştır.

Yaptığı paylaşımlar kısa sürede yanıt vermiş ve binlerce kişi twitterdan Akıl’ın paylaşımlarını retweet yapmıştır. Ülke basınında da büyük yer bulan olay sonrası Şahin Şeker büyük tepki almış ve sonrasında savcılık tarafından gözaltına alınmıştır. Gözaltı sürecinden sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştır. Peki Şahin Şeker kimdir?

Çalışanını Döven Şahin Şeker Kimdir?

Şahin Şeker Dorock XL organizasyon şirketinin yerinin bulunduğu Beşiktaş Meydan alanın mal sahibidir. Görüntülerde bilet kesme bölümünde çalışan Gaye Akıl ile erkek çalışan Enver isimli şahsı tokatlayarak şiddet uygulayan Şahin Şeker, 1962 Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde doğmuştur.

Beşiktaş’ta işletlemeleri olan bir ailenin çocuğudur. Babası Kadir Şeker 60lı ve 90lı yıllar arasında siyasetle ilgilenmiştir. Şahin Şeker evli ve iki çocuk babasıdır.

Şahin Şeker Hangi Mekanın Sahibidir?

 İstanbul Beşiktaş’ta “Kamburun Otoparkı” olarak bilinen alanı babasının ölümünden sonra “Meydan Beşiktaş” adı ile kampüse çevirmiştir. Şahin Şeker hem yazılı basın hem görüntülü basında hem de sosyal medyada tepkiler artınca gözaltına alınmış ancak daha sonra serbest bırakılmıştır.

Etiketler: Çalışanını Döven Şahin Şeker Kimdir? Şahin Şeker Hangi Mekanın Sahibidir? Şahin Şeker Kimdir Şahin şeker Nereli?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL