Şahin Tepesi Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Şahin Tepesi Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal d ekranında başlamaya hazırlanan yeni dizi ”Şahin Tepesi” yakında macerasına başlayacak. Dizi farklı senaryosu ile izlenecek mi? Yeni sezonda  bir çok dizi ekran hayatına çabucak veda etti. Yeni dizi Şahin Tepesi ekran hayatına tutunabilecek mi? Bu soruların cevabını aşağıda yazımızda göreceğiz. 

Ay yapım imzası taşıyacak dizi Kanal d ekranında yayınlanacağı konuşuluyor. Dizinin Yönetmenliğini başarılı usta isim hemde bayan yönetmenimiz  Hilal Saral üstleniyor. Senaryosu ise Melek Gençoğlu üstlenecek.

Şahin Tepesi Dizisi Konusu

80’lerin yabancı dizisi falcon Cerst yani (Şahin Tepesi)dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin konusu birbiri ile münasebeti bulunan iki ailenin yıllar sonra çocuklarının birbirine aşık olması ile tekrar yüz yüze gelen ailenin verdiği savaşı konu ediniyor. Dizinin hikayesinden sonra oyuncu kadrosu da az çok tamamlanmıştır. Şimdide dizinin kadrosunu tanıyalım.

Şahin Tepesi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin kadrosunda; Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyle Tanlar ve Mustafa Mert Koç yer alıyor.

Zerrin Tekindor Kimdir?

5 Ağustos 1964 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta okulunu Ankara da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden eğitimini tamamlamıştır. Oyuncu Bir Tatlı Huzur, Bir İstanbul Masalı, Aşk Yeniden,Örümcek, Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney,Kurt Seyit ve Şura,Pek Yakında ve Kara sevda projelerinde yer almıştır.

Ebru Özkan Kimdir?

18 Kasım 1978 yılında Ankara da doğmuştur. Ankara üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesinden mezun olmuştur. Oyuncu kısa bir dönem de modellik yapmıştır. Güzel Oyuncu, Paramparça, Not Defteri, Hayatımın Rolü, Anneler ve kızları, Hanımın Çiftliği, Çınar Ağacı, Güldünya, Kara İnci, Gözyaşı Çetesi ve Kabuslar evi projelerinde yer almıştır.

Boran Kuzum Kimdir? 

1 Ekim 1992 yılında Ankara da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda eğitimini tamamlamıştır. İlk televizyon deneyimini Atv de Analar ve Anneler dizisinde yer almıştır. Oyuncu; Analar ve Anneler, Vatanım Sensin, Muhteşem Yüzyıl, Cingöz Recai, Bir Adam Yaratmak, Gazeteci ve Aşka Dokunmak gibi projelerde yer almıştır.

Aybüke Pusat Kimdir?

20 Mayıs 1995 yılında Ankara da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Miss Turkey Yarışmasına katılarak 3. seçilmiştir. Oyuncu; Söz, Medcezir, Beş Kardeş ve O Hayat Benim gibi dizilerde yer almıştır.

Murat Aygen Kimdir ?

29 Ekim 1971 yılında Diyarbakır da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümü daha sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal- Tiyatro Oyunculuk eğitimi almıştır. Oyuncu; Maral, Medcezir, Bodrum Masalı, Dedektif Memoli, Av Mevsimi, Kül ve Ateş, Paramparça Aşklar, Ankara Ekspresi, Evdeki Yabancı ve Örümcek gibi projeler de yer almıştır.

Leyla Tanlar Kimdir ?

13 Aralık 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Özel Şişli Terakki İlk ve orta öğretimini tamamlamıştır. Hala İtalya Lisesinde 3. sınıf okumaktadır. Paramparça dizisi ile ününe ün katmıştır. Leyla karakteri ile izleyiciden tam not almıştır.

Mustafa Mert Koç Kimdir ?

3 Ağustos 1994 yılında Ankara da doğmuştur. İstanbul Atılım Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Oyuncu Yeter ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde yer almıştır. Genç oyuncu Kolpaçino 3 filminde yer almıştır.

Etiketler: Şahin Tepesi dizisi konusu ve oyuncu karosu şahin tepesi dizisi nerede çekiliyor?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL