Sahte Mehdi Nur Mehmet Kim? Neden Gözaltına Alındı

Sahte Mehdi Nur Mehmet Kim? Neden Gözaltına Alındı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Müge anlı ve tatlı sert programında kendisini mehdi ilan eden Nur Mehmet pehlivan 5 defineci liderlik yapıp kendini mehdi ilan etmiştir. Nur Mehmet pehlivan gözaltına alındi. Neden gözaltına alindi.? Tutuklanacak mi?

Peki sahte Mehdi Nur Mehmet pehlivan kimdir ne iş yapar nasıl birisidir? Nur Mehmet pehlivan birçok kişinin ölümüne sebep olmuş ve kanunsuz işlerini saymakla bitiremiyor. Ve bunu övünerek anlatıyor. kendisini defineci kazı işlemleri el yapımı bombalar ve insan psikolojisi konusunda uzman olarak anlatan Nur Mehmet pehlivan usulsüz şekilde define kazısı incelemesi sırasında jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Nur Mehmet pehlivan Müge anlı hakkında da Müge Anlı’nın üzerine cinlerimi yolladım bir daha program yapamayacak diyerek tüm ekibi şok etti. Müge Anlı’nın yaptığı daha önceki programlarda aliço isimli vatandaş Nur Mehmet pehlivan hakkında şunları söyledi.’ Bana Kabe’nin örtüsü diye bir bez parçası getirdi Ben de inanmayıp örtüsü satın almayı kabul etmeyin bana bağırarak dönüp gitti.’ Diyerek programda yaşananları anlattı.

Hz Süleyman’ın hazinesi ne Silivri’de ararken sahte Mehdi Nur Mehmet gözaltına alındı. binbir surat sahte Mehdi Nur Mehmet kocaeli’deki iki aileyi nasıl dağıttı neler oldu Müge anlı ile son dakika haberlerinde izleyiciyle aktarılıyor.

sahte Mehdi Nur Mehmet sorgusunun tamamlasın ardından adliyeye sevk edilerek hakkında verilecek ceza işlemin ne olduğunu merak ediyor. Silivri’de arama yaparken bir villanın salonu patlatmasının ardından gözaltına alındı. Sorgusu tamamlanan sahte Mehdi Nur Mehmet hakim karşısına çıkacak.

3 gün içinde 3 farklı imajla fotoğraf karesine giren Nur Mehmet pehlivan Müge Anlı’yi şok etti. Kendisini kılıktan kılığa sokan Nur Mehmet pehlivan tutuklanacak mı yoksa serbest mi kalacak gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Savcı tutuklama talebi ile hakim karşısına gönderdiği Nur Mehmet pehlivan büyük ihtimalle tutuklanacak tır. Tabii ki son karar hakimindir. Bu kadar farklı suçlardan tutuklanma talebi istenen birisinin dışarıda olması düşünülemez


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL