Salacak Hikayeleri Oyuncuları İle Karakterleri ve Konusu Kim Kimdir?

Salacak Hikayeleri Oyuncuları İle Karakterleri ve Konusu Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanalı ve ne zaman yayınlanacağı belli olmayan dizi Salacak Hikayeleri dizisi ünlü karikatür Tekin Aral’ın aynı isimli hikayesinden uyarlanacak. Diziyi Tekin Aral’ın küçük kızı Ver Elini Aşk dizisinin yapımcısı Ayça Aral yapacak. Ver Elini Aşk ile dizi dünyasına yeni giren başarılı bir performans gösterdi. Salacak Hikayeleri dizisini de kendi kurduğu Salacak Yapım üstlenecek. Dizinin Kanal D ekranlarında gelmesi bekleniyor. 

Salacak Hikayeleri Konusu ise; Tekin Aral’ın çocukluğunun geçtiği mahalleyi anlatan kitap karakterlerin ve hikayelerin gerçek hayatla ilgisi olduğu dergide yayınlandıktan sonra kitap haline gelmiştir. Mahallenin üç fırlama tiplemesini Tekin Aral’ın gözünden anlatıyor. Kitaptan bir pasaj paylaşmak gerekirse: “Piç Yavuz ve avenesi Camgöz Raci, Tilt Mahmut, gibi mikropların yanında dünyadaki bilimum mikroplar havada kalırdı. Bu iflah olmaz hergele takımı ile Plaj Sahibi Talat Bey arasında müthiş bir savaş vardı. Yıllardır yaptıkları türlü çeşitli rezaletle Talat Beyi neredeyse tımarhanelik ettiler..”

Salacak Hikayeleri Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Piç Yavuz, Camgöz Raci, Tilt Mahmut, Talat Bey, Arap Kadri gibi karakterlerin yer alacağı dizide bu karakterleri oynayacak oyuncular için çalışmalar devam ediyor. Komik olaylarında anlatılacağını düşünürsek buna göre bir oyuncu kadrosu oluşacaktır. Örneğin, Camgöz Raci içi benim düşüncem olmayacağınıda biliyorum, Cem Yılmaz güzel olurdu. Oyuncu kadrosu açıklandığında sayfamızda güncelleme yapacağız.

Salacak Hikayeleri Tekin Aral Kimdir?

1941 yılında İstanbul’da dünyaya gelen karikatüristdir. Darüşşafaka Lisesi mezunu olan Aral, karikatür yapmaya bu yıllarda başladı. Bir çok dergide karikatürleri yayınlanan Aral abisi ile Mizah dergisi Gırgır’ı yaptı. Karikatür yetişmesinde de önemli bir rol oynadı. Tekin Aral İnci Hanım ile evlendi ve 2 kızı oldu. Tekin Aral 1999 yılında Böbrek Yetmezliğine bağlı olarak hayatını kaybetti.

Salacak Hikayeleri Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: salacak hikayeleri dizisi salacak hikayeleri karakterleri salacak hikayeleri kim kimdir salacak hikayeleri konusu salacak hikayeleri oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL