Şampiyon Bold’dan Çukur’un Akın’ına (Ekin Koç Akın mı Oldu?)

Şampiyon Bold’dan Çukur’un Akın’ına (Ekin Koç Akın mı Oldu?)

Yazar: Emre Çukur

2 sezondur tüm ülkede ilgi ile izlenen Çukur dizisi 2. sezonuna start verdi. Hikayesi ve kadrosu ile adından sıkça söz ettiren fenomen dizi Çukur’da Akın karakteri 2 sezondur polemik konusu olmuştu. Akın kim olcu, Akın’ı kim canlandıracak gibi sorular sosyal medyada trend olan konular arasına girmişti. Akın karakteri ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Çukur’un son sahnesinde Yamaç gizemli bir kişi tarafından vurulmuş ve ormanda yaralı bir şekilde kalan Yamaç’ı kimin vurduğu konusu gündem olmuştu. Kimisi Yamaç’ı Medet vurdu derken kimileri ise Akın’ın vurduğunu söylemişti. Dizideki ortaya çıkması sabırsızlıkla beklenen Akın karakteri bu şekilde bir kez daha gündem oldu.

Gelen iddialara göre Çukur’da Akın karakterini canlandıracak olan oyuncunun Şampiyon filminin başrol oyuncusu Ekin Koç olduğu iddiası ortaya atıldı. Akın’ın sezon arasından sonra diziye dahil olacağı daha önceden kulislere düşmüştü. Bu iddialar sonrasında Akın’ın Ekin Koç olacağı kuvvet kazandı. Peki gerçekten Akın’ı Ekin Koç mu canlandıracak? İşte Akın analizi!

Şampiyon filminin tüm ülkede ilgi ile izlendiği ve en çok izlenen Türk filmleri arasında ilk 10 girdiği istatistiklerde ortaya çıkmıştı. Ki Çukur’un yapımcısı ile Şampiyon filminin yapımcısının aynı firma olduğu bilgisini de hatırlattıktan sonra böyle bir transferin gerçekleşmesi doğru kabul edilebilir. Yapımcının zaten Şampiyon filminde izleyicinin beğenisini kazanan Ekin Koç’u akılcı bir hamle ile Çukur’a dahil etmesi mantıklı bir hareket olacaktır. Bakalım iddialar doğru çıkacak mı? Sizce Akın karakteri için Ekin Koç seçimi doğru bir karar mı?

Etiketler: çukur çukur akın ekin koç mu ekin koç Yamaç'ı akın mı vurdu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL