Şampiyon Dizisi 29 Aralık Pazar Var Mı, Yok Mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Şampiyon Dizisi 29 Aralık Pazar Var Mı, Yok Mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT 1 ekranlarında 12 Eylül 2019 Perşembe günü yayınlanmaya başlayan şampiyon dizisi Yılbaşı nedeniyle tatile mi girdi? Şampiyon dizisi 29 Aralık Pazar günü var mı yok mu? Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadrosunda Tolgahan Sayışman, Emir özyakışır, Yıldız çağrı, atiksoy Erkan Avcı’nın yer aldığı şampiyon dizisi 15 bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini Hakan kırvavaç(Ketche)’nin yaptığı ve senaryosunu Alkan Dikmen ve Başak Angigün’ün yazdığı dizisi iyi başlayıp sonrada in düşüş yaşayan dizilerden.

Dizi ilk bölümünü 12 Eylül 2019 Perşembe günü. Sonrasında yayın günü değişti ve Perşembe günleri yauınlanan dizi 7. Bölüm itibarıyla pazar günleri yayınlanmaya başladı. Tabii bu bir dizi için olumsuz bir gelişme olarak bilinir. Çünkü tutmayan diziler genelde önce gün değişikliği ne gider, daha sonra yönetmen veya senarist değişikliği yaşanır. akabinde ise diziye 1 hafta ara verilip daha sonra final yaptırılarak diziye son verilir.

Şampiyon dizisi de bu hafta yayınlanmayacak bilgisi tarafımıza ulaştı. tabii dizini yayınlanmayacak olması şampiyon dizisi final mi yapıyor bitecek mi söylentilerini de gündeme getirdi. gerçekten de şampiyon dizisi final mi yapacak 29 Aralık Pazar günü neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek?

Şampiyon dizisi 29 Aralık Pazar günü yayınlanmadı. yaptığımız araştırmalara göre dizinin yayınlanmamış olması yılbaşı tatiline erken girmiş olmasından dolayıdır. Şampiyon dizisi 2 hafta yılbaşı arası verdi. Tüm dizi ekibi ile tatile giren şampiyon dizisi yeni bölümü 12 Ocak Pazar günü ekranlara gelecek. Tabii dizinin son bölümünde neler yaşanmıştı isterseniz kısaca hatırlayalım.

Fırat derviş ile ilgili gerçeği ve onun oğlunun dedesi olduğunu öğrenmiştir. Tabii bu bilgiyi bulaştığında gidip hesap soracağı bir kişi vardır. Tabii bu yüzleşme çok sert olacaktır. Fırat sunadan güneşi eve götürmesini ister ve derviş’in çiftliğinden ayrılır. Fakat Fırat’ın peşinde derviş’in adamları vardır ve onu takip etmektedirler. ertesi gün ise derviş Sunal evine gider ve sunayıda hissederek ondan Kurtuluş olmadığının mesajını verir. Fırat’a işlerin başına geçeceğini söyler. İyice düşünüp taşınması için fırat’a bir gün süre verir.

tıkla>>> Şampiyon Ne Zaman Final Yapacak? Tarih Belli mi Oldu?

Fırat ise dervişle olan planına Zafer açıklar ve yardım ister. Zafer ise Fırat’ta sakin olmasını söyler. Zafer’in fırat’a yardım edip etmeyeceği ise meçhuldür. Diğer taraftan Yunan boksör ratko sürekli fırat’a hakaretler etmektedir. Yunan boksör Rocky trafikte bir Türk genci inter saklamış ve haberlere çıkmıştır. Ratko hem pratik hem de Türk boksörleri hakaretler etmeye devam etmektedir. Dayı bu durum sosyal medyanın da etkisiyle tüm Türkiye’nin gündemini oturur. Fırat tam bu anda ikilemde kalmıştır. ya gidip oğlunu derviş’ten kurtaracaktır ya da kalıp Yunan rakibi ratko’ya unutamayacağı bir ders verecektir.

Etiketler: şampiyon 15. bölüm ne zaman Şampiyon Dizisi 29 aralık yayınlanmayacak mı Şampiyon Dizisi 29 aralık yok mu Şampiyon Dizisi 29 mart trt1 yayın akışı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL