Şampiyon Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Şampiyon Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1’in yeni sezon için hazırladığı iddialı dizi Şampiyon’un ayrıntıları gelmeye başladı. Efsane boksör Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın hayatının anlatıldığı dizide önemli isimler yer alıyor. Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, dizinin hikayesi nasıl, tanıtım fragmanı ve diğer detaylar yazımızda…

BSK Yapım’ın hazırladığı dizinin senaryosu Alphan Dikmen ve Başak Angigün tarafından yazılıyor. Dizinin yönetmeni ise Ketche  lakaplı Hakan Kırvavaç’dır.

Şampiyon dizisi gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilerek çekiliyor. Fırat Bölükbaşı “Kafkas” lakaplı bir boksör. Kariyerinde çok iyi başarılar elde etmiş bir sporcu. Bu başarısı devam ederken talihsiz bir olay sonrası kariyerini sonlandırır ve inzivaya çekilir. Taki oğlunun hastalığı ortaya çıkana kadar.

Oğlunun hastalığını öğrenen Fırat önce yıkılır. Ancak bir baba olarak mücadele etmesi gerektiğini düşünür. Oğlunun tedavisi için gerekli parayı bulmak zorundadır. Bunun için büyük bir organizasyon olan bir turnuvaya katılıp büyük ödülü almak için kolları sıvar. Tabi bu hiçte kolay olmayacaktır.

Turnuvaya katılmak için gerekli olan koşulları, ön elemeleri geçmeye çalışırken zaman zaman oğlunun hastalığı ile de mücadele eder. Bir yandan sıkı bir çalışma temposuna giren Fırat diğer yandan oğluna da bakmak zorundadır. Fırat Bölükbaşı’nın duygu yüklü başarı öyküsü sizleri ekranlara kilitleyecek. Peki ilginç hikayesi ile merak uyandıran dizinin kadrosunda kimler var?

Şampiyon Dizisi Oyuncu Kadrosu

Şampiyon Dizisi Fırat Bölükbaşı(Tolgahan Sayışman) Kimdir?

Başrol karakteri Fırat Bölükbaşı’nı canlandıran oyuncu Tolgahan Sayışman olacak. Sayışman en son Bir Umut Yeter dizisinde rol almıştı. 1981 İstanbul doğumlu olan Tolgahan Sayışman aslında işletme bölümü mezunudur. Okul sonrası Türkiye ve Dünya Best Model yarışmalarına katılmış ve her iki yarışmada da birinci olmuştur. Daha sonra kendisini oyunculuk üzerine geliştirmiştir.

Şampiyon Dizisi Güneş(Emir Özyakışır) Kimdir?

Fırat’ın oğlu Güneş’i ise en son Gülperi dizisinde gördüğümüz ve performansı ile bizleri etkileyen çocuk oyuncu Emir Özyakışır canlandırıyor. Emir Özyakışır, Bu Şehir Arkandan Gelecek-2016, Masum Değiliz-2017 ve Gülperi-2018 isimli dizilerde oynadı. Geleceği parlak bir oyuncudur.

Şampiyon Dizisi Tanıtım Fragmanı

Etiketler: Şampiyon dizisi kim kimdir Şampiyon dizisi Konusu Şampiyon Dizisi Oyuncu kadrosu Şampiyon Dizisi Tanıtım Fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL