Şampiyon Ne Zaman Final Yapacak? İşte Son Tarih

Şampiyon Ne Zaman Final Yapacak? İşte Son Tarih

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Dördüncü bölüm şampiyonluk serileri için serbest bırakılmadan önce söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Şahin Kendirci ve Emir Özyakışır şampiyonu, hem oyuncuların hem de prodüktörün kötü değerlendirmesinin ardından dizinin isimlerini de içeren çok üzüldü.

Kıyamet Ertuğrul, efsane gibi hazırlanan Şampiyon serisinin sınırsız bütçesi yerine maalesef geçen sezon Çarşamba günü geçen sezon 3 puan aldı, 1’inci Diriliş Ertuğrul’u alamaz. Bu durum, diziye büyük umut bağlayan Trt 1 için büyük bir yenilgiydi.

Serinin serisinin pek çok oyuncusu ve şampiyon dizisinin senaryosu bu diziyi sürdürme olanağını bile yazmadı, ancak Trt 1 Champion dizisi Perşembe akşamı yayınlandı ve bir zamanlar Çukurova gibi rakip, konuşmak için Mucize Doktor şampiyonunun rekorlarını kırmaya başladı. Kalan izleyici kalmadı.

Şampiyon ne zaman final yapacak?

Şimdi, eski çağda olduğu gibi, ekrandaki büyük ve tanınmış oyuncular, hatıralar için diziyi izlemek için. Böyle bir dönem yok. Kimse büyük ve popüler oyuncular uğruna seriyi izlemiyor. 26 Aralık Perşembe günü şampiyonluk serisinden aldığımız bilgilere göre, 16’nın son kısmı ile ekrana elveda diyeceksiniz. Trt 1 yetkilileri, Şampiyon serisini 2020’de BSK Prodüksiyon üreticisine almayacaklarını ve final için hazırlık yapmalarını istediklerini açıkladı.

Tabii ki, bu bilgi çok doğru bir bilgi değil bence seyirci bir diziyi seviyor çünkü Trt 1 yönetimi bu diziyi seviyorsa 1 reyting almak isterse devam ediyor. Tabii ki, Trt 1 TV dizisi yapımcılarına vergi ödemekte rahat; ama Trt 1’in ayrıca bir görevi var, entrika dolu bir dizi istemiyor. Bir eğitim dizisi için sorun değil, ancak Şampiyon serisi biraz daha şiddetli olduğu için, Trt 1 yönetim desteğinin gerisinde kalmamış olabilir.

Şampiyon Final neden?

Aslında, şampiyon serisi hem oyunculuk hem de senaryo açısından çok fazla eleştiriye sahip bir dizi değildir. Şampiyon serisini izleyen seyirciler seriden memnun, ancak rakipler çok iyi, peki neden seyirciler 2019 2020 sezonunun en iyi iki dizisi olan Çukurova gibi iyi bir dizi olan Şampiyonu izlesinler? ve Mucize Doktor.

Bence iyi bir dizi Perşembe günü yayınlandığında iyi bir dizi kendi izleyicilerini oluşturup yayınladığında şampiyonanın 4 veya daha fazla reyting alabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle, Şampiyon serisinin çok acil günleri değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Her ne kadar şampiyonluk serisinin 4 puanı özel kanallar için yeterli görülmese de, Trt 1 için fazlasıyla yeterli olacaktır.

1. Seyirci Tolgahan Sayışen ve Yıldız Çağrı Atiksoy Ortaklığı Kabul Edemedi

Birçok sosyal medya yorumunda, Şampiyon serisinin en önemli eleştirisinin Fırat ve Suna’nın uyumsuzluğu olduğunu gördüm. Aslında, eleştirinin odağı hem Fırat, hem de Tolgahan Sayışman ve Suna’nın çok soğuk olmasıydı. Gerçekten de, oyuncu yönetmenleri, iki soğuk oyuncunun, eğer en azından birinin daha sevgi dolu bir ismi varsa izleyicinin aklını ısıtacak bir dizi hazırlamaya çalıştığına şaşırdı.

Şampiyon Serisi Reytingleri

Her ne kadar Şampiyon serisi reytingleri 3 görmese de, aslında, en çok izlenen Trt 1 dizilerinden biri. Çünkü Trt 1, Payitaht’ta yayınlanan tüm diziler dışında, düşük oylar almaya devam ediyor ancak yayına devam ediyor. Bence Champ devam etmeyi hak ediyor.

Etiketler: Şampiyon Ne Zaman bitecek Şampiyon Ne Zaman final yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL