Şarkıcı Onur Can Özcan Tekne Kazasında Kayboldu! Son Durum Ne?

Şarkıcı Onur Can Özcan Tekne Kazasında Kayboldu! Son Durum Ne?

Yazar: Emre Magazin

Son zamanların popüler isimlerinden genç ve yetenekli şarkıcı Onu Can Özcan’dan sevdiklerini ve hayranlarını korkutan bir haber geldi. Şile’de arkadaşlarıyla birlikte çıktığı tekne turunda teknenin bilinmeyen bir sebeple batması üzerine içinde ünlü şarkıcı Onur Can Özcan’da henüz haber alınamadı. Olayın açıklanması üzerine sanat dünyası genç şarkıcıya iyi dileklerini dile getirmeye başladı.

Olayla ilgili açıklamalara göre İmranlı Koyundan denize açılan fiber teknede Onur Can Özcan ve 4 arkadaşı bulunuyordu. Kıyıdan 300 metre uzaklaşan tekne henüz nedeni bilinmeyen bir sebeple battı. Son duruma göre teknede bulunan isimlerden bir kişi hayatını kaybetti ve bir kişi kayboldu.

Teknede bulunan Hasan Ekşi (23), Recep Gülyıldırım (26), Levent Sarı (30) ve Ulaş Sarı (23) yüzerek kıyıya çıkmayı başardı.  Bölgeye gelen  sağlık ekiplerince, baygın bir şekilde bulunan  Gülyıldırım’a ilk  müdahale kıyıda yapıldı. Hastaneye kaldırılan Recep Gülyıldırım, tüm  müdahalelere  rağmen ne yazık ki kurtarılamadı.  Recep Yılyıldırım henüz 26 yaşında genç bir isim idi. Ünlü şarkıcı genç yetenek Onur Can Özcan’a ise henüz ulaşılamadı.

Jandarma, Sahil Güvenlik ve Kıyı emniyeti bütün ekiplerini seferber ederek aramaya devam ediyor. Haber alan şarkıcı arkadaşları destek mesajlarını ünlü şarkıcı için paylaşmaya devam ediyor. Mesajlardan bazılar şöyle;

Merve Özbey instagram hesabından: “Yalvarıyorum bir yerlerde nefes alıyor ol… Daha çok şarkı yapacaktık seninle! kardeşimiz tekne kazasında kayboldu. Dualarınızı eksik etmeyin.”

Diğer bir destek mesajı ise ünlü şarkıcı Ferhat Göçer’den geldi.

Ne yazık ki genç müzisyenin hayatını kaybettiği açıklandı. 

Umarız ünlü şarkıcının iyi haberlerini en kısa zamanda alırız.

Etiketler: onur can özcan tekne kazasında kayboldu şarkıcı onurcan özcanın son durumu ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL