Sarmaşık Mahallesi Nerede? Ufak Tefek Cinayetler Çekim Adresi?

Sarmaşık Mahallesi Nerede? Ufak Tefek Cinayetler Çekim Adresi?

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Ufak Tefek Cinayetler tüm heyecanı ile devam ederken dizi 4 kadın ve erkeğin geçmiş sırları ve bu sırların açığa çıkması ile yaşanan olayları konu alıyor. Dizi konusu, oyuncuları müzikleri ile olduğu kadar çekildiği yer olan Sarmaşık Mahallesi ile de merak konusu oldu. Peki Sarmaşık Mahallesi nerede?

Sarmaşık Mahallesi Nerede? Ufak Tefek Cinayetler Çekim Adresi?

Ufak Tefek Cinayetler’in çekildiği mahalle olan Sarmaşık Mahallesi İstanbul’da bulunuyor. İstanbul’un Zekeriya Köy semtinde Sarmaşık Mahallesi var. Birde Bahçeli Evler Mahallesinde Sarmaşık Sokak bulunuyor. Ufak Tefek Cinayetler’in çekimi burada da olabilir.

Son gelen bilgilerde Ufak Tefek Cinayetler’in alttaki fotoğraftaki olan lüks evleri Kemer Country ve Zekeriyaköy’de yer alıyor. Dizinin bir çok çekimi de burada çekiliyor.

Sarmaşık Mahallesi 4 kadının lise yıllarında başlarından geçen olayların ana noktasıdır. Yıllar önce Sarmaşık Mahallesinde bir cinayet yaşanır. Bu cinayeti yıllar sonra araştıran Polis olayın ayınlatılmasında Sarmaşık Mahallesini araştırmakla işe başlar. Oya yıllar sonra bu mahalleye döner. Arkadaşları Pelin, Merve ve Arzu ile hesaplaşma derdindedir. Eski konuları açacak ve intikam alacaktır.

Çukur Dizisi Yamaç’ın Söylediği Şarkılar? Tıklayınız!

Ufak Tefek Cinayetler 24 Ekim Salı günü Saat: 20.00’de Star Tv ekranlarında…

Ufak Tefek Cinayetler Fragmanı!

Etiketler: sarmaşık mahalelsi sarmaşık mahallesi nerede sarmaşık mahallesi ufak tefek cinayetler ufak tefek cinayetler sarmaşık mahallesi nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL