Savaşçı 20. Bölüm Serdar Türkmen Öldü mü? Diziden Ayrılacak mı?

Savaşçı 20. Bölüm Serdar Türkmen Öldü mü? Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Savaşçı

Limon Film tarafından Fox Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan dizi Savaşçı’nın 20. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Albay İbrahim Kopuz zor durumdadır. Ayrıca dizide Serdar Türkmen’de teröristler tarafından vurulur. Peki Serdar Türkmen ölecek mi? Diziden mi ayrıldı?

Savaşçı 20. Bölüm Serdar Türkmen Öldü mü? Diziden Ayrılacak mı?

Savaşçı 20. Bölümde nefesler tutuldu. Dizide Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi Kopuz’un hayatı ile ilgili endişelendirirken Genaral’in verdiği görev ise timde rahatsızlığa neden olur. Bu arada Kırlangıç Paşa ise Kopuz’un ortadan kaybolduğunu öğrenir ve harakete geçer.

[pembetext]Savaşçı Serdar Türkmen’i vuran Maskeli Keskin Nişancı Kim? tıklayınız![/pembetext]

Temo ise boş durmaz, Albay’ı bulmak için şeytani planlarını devreye sokar. Yakaladığı bir ayrıntıyla harekete geçen Temo, Albay’ı ele geçirmek üzere yola çıkar. Ama Albay’la karşı karşıya gelmek sandığı kadar kolay olmayacaktır. Albay teröristler tarafından sıkıştırılırken Serdar Türkmen ise vurulur. Dizide Serdar Türkmen ölecek mi? Merak konusudur.

Savaşçı dizisinde Serdar Türkmen’in öleceğine ve diziden ayrılacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Siz dizide Serdar Türkmen’in ölerek ayrılcağını düşünüyor musunuz? Dizinin yeni fragmanında Serdar Türkmen gözlerini açıyor. Serdar Türkmen dizide devam edecek.

Savaşçı 20. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: savaşçı serdar diziden çıktı mı savaşçı serdar öldü mü savaşçı serdar ölecek mi savaşçı serdar şehit mi oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL