Savaşçı 21. Bölüm Selçuk Şehit mi Oluyor? Diziden mi Çıkacak?

Savaşçı 21. Bölüm Selçuk Şehit mi Oluyor? Diziden mi Çıkacak?

Yazar: Emre Savaşçı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Savaşçı tüm heyecanı ile devam ederken dizide Selçuk karakterini canlandıran oyuncu dizide teröristler tarafından atılan ateş ile vuruluyor. Peki Selçuk dizide şehit mi olacak? Selçuk karakterini canlandıran oyuncu Doğan Bayraktar diziden çıkacak mı? Yazımızda..

Savaşçı 21. Bölüm Selçuk Şehit mi Oluyor? Diziden mi Çıkacak?

Savaşçı’da geçen hafta Kopuz Doktoru yakalamıştı. Sınır Ötesinde Doktor’u ele geçiren Kılıç Timi dönüşte kalabalık bir grup teröristle sıcak temasa girer. Doktor ise kaçmak için fırsat kollarken ağır silahlarla saldırı altında kalan time sınır ötesinde olmalarından dolayı takviye imansızdır. Resmi makamlarla temasa geçen General Kutalmış, timi kurtarmak için Yüzbaşı Haydar’ı görevlendirir.

Yüzbaşı Haydar ve komutasındaki askerler, Kılıç Timi’ni ve Albay Kopuz’u cehennemden çıkarmak için hemen harekete geçer. Umutlar tükenirken hiç beklenmedik bir gelişme olayların seyrini değiştirecektir. Çatışma sırasında askerlerden Selçuk vurulur. Yaralı halde askerler tarafından taşınan Selçuk şehit mi olacak? Dizide Selçuk karakterini canlandıran Doğan Bayraktar diziden çıkacak mı?

Dizide şu ana kadar Selçuk karakterini canlandıran oyuncu Doğan Bayraktar’ın diziden çıkacağına dair resmi bir açıklama gelmedi. Dizide devam edeceği düşünülüyor.

[mavitext]Savaşçı Serdar Türkmen Şehit mi Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Savaşçı 21. Bölüm Selçuk Vuruluyor!

Etiketler: savaşçı 21. bölümde yaralanan asker kim savaşçı selçuk diziden çıktı mı savaşçı selçuk şehit mi oluyor


Yorum yaz