Savaşçı Aslı (Yıldız Çağrı Atiksoy) Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Savaşçı

Savaşçı dizisinde Aslı karakterine hayat veren başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy dizinin sezon finalinde ölerek diziden ayrıldı. Dizinin önemli karakterlerinden birine hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy diziden neden ayrıldı? Yeni projesi ne? 

Uluslararası Politika konusunda uzman olan Aslı Yardımcı Doçent Doktor olarak göre yapmaktadır. Televizyon programlarına, tartışmalara çıkan  ağzı laf yapan, cerbezeli, çekici ve akıllı bire kadındır.  Bir kaza sonrası Kağan’la yolları kesişmiştir. Uzun zamandır ezberlenmiş formüllerle algıladığı kendi ülkesini, Kağan üzerinden yeniden keşfetmiş ve Kağan’la yepyeni bir hayatı öğrenmişti.  Zamanla tüm zorluklara rağmen birbirlerine deli gibi aşık olmuşlardır.

Defalarca ölümle burun buruna gelmiş, her defasında kurtulmayı başarmıştır. Fakat bu kez kader onları ayırmaya kararlıdır. Leyla’nın hedefine aldığı Aslı tek bir kurşunla sevdiğinin kollarında can verdi. Dizinin en sevilen çifti Aslı ve Kağan sezon finaliyle birlikte son buldu.

Bir önceki bölümde Kürşat Teğmen de teröristlerle girdiği saldırıda şehit düşmüş ve diziden ayrılmıştı. Yine sevilen bir karakterin diziden ayrılması izleyenleri üzdü.

Savaşçı dizisi Aslı diziden neden ayrıldı sorusuna gelince; İddialara göre  Berk Oktay diziden ayrılmaya karar verdi. Ve senaryo onun diziden ayrılmasına yönelik bir şekilde değiştirildi. Bu yüzden Savaşçı dizisinde Aslı karakterine hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy diziden ayrıldı.

 

Etiketler: savaşçı aslı diziden neden ayrıldı savaşçı dizisi aslı diziden neden ayrıldı yıldız çağrı atiksoy savaşçı dizisinden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL