Savaşçı Ayça Neden Değişti, Yeni Ayça Kim, Gerçek Adı Ne?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Savaşçı’da ilginç bir gelişme yaşandı. Dizinin Ayça karakterini canlandıran oyuncu Seçil Buket Akıncı dizinin kadrosundan çıkarıldı. Yerine ise başka bir oyuncu transfer edildi. Peki yeni Ayça kim, neden değişti?

Başrollerinde Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin ve Doğan Bayraktar’ın yer aldığı Savaşçı’da Ayça karakterini canlandıran Seçil Buket Akıncı kadrodan çıkarıldı ve yerine yine Ayça karakterini canlandırması için Feyza Sevil Güngör diziye dahil edildi. Savaşçı Limon Film’in yapımcılığında ekranlara gelen bir dizi. 4.sezonunu yaşayan dizide Ayça karakterini canlandıran oyuncu diziden çıkarıldı. Peki neden çıkarıldı? Seçil Buket Akıncı diziden neden ayrıldı?

Osman Taşçı ve Şafak Bal’ın yönettiği dizide Ayça karakterini Feyza Sevil Güngör canlandıracak. Oyuncunun neden diziden ayrıldığı şuan için belli değil. Kimisi oyuncunun farklı projeleri değerlendirmek için kendi istediği ile diziden ayrıldığını söylerken kimileri ise oyuncunun dizi ekibi tarafından diziden çıkartıldığını söylemekte.

Yeni Ayça, Feyza Sevil Güngör kimdir?

Feyza Sevil Güngör sektörde yeni bir oyuncu olduğu için hakkında çok fazla bilgi yoktur. Sevilen oyuncu Feyza Sevil Güngör, üniversite eğitiminden sonra özel olarak oyunculuk eğitimi almıştır.