Savaşçı Çiğdem Ölecek mi? Çiğdem Komutan Şehit mi Oluyor? Diziden Çıkıyor mu?

Savaşçı Çiğdem Ölecek mi? Çiğdem Komutan Şehit mi Oluyor? Diziden Çıkıyor mu?

Yazar: Emre Savaşçı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı kaldığı yerden devam ederken dizinin 26. bölümünde Çiğdem Üsteğmen ilk defa bir operasyona tim ile birlikte çıkarken operasyon sırasında kılık değiştirir ve teröristler Çiğdem komutanı rehin alarak götürür. Fragmanda Çiğdem Üsteğmen yaralanırken şehitler ile ilgili bir şiirin okunması ise Çiğdem Üsteğmen şehit mi oluyor sorusunu akıllara getirir. Peki Çiğdem Üsteğmen şehit olacak mı? Yazımızda.

Savaşçı Çiğdem Çiğdem Komutan Şehit mi Oluyor? Diziden Çıkıyor mu?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da 26. Bölüm heyecan kaldığı yerden devam ederken Kılıç Timi bu sefer yeni bir operasyona çıkar. Bu operasyona dahil olan isimlerden bir tanesi de Çiğdem Üsteğmen’dir. Çiğdem Üsteğmen kılık değiştirerek teröristlerin kendisini rehin almasına neden olurken sonrasında gelişen olaylar sonrası Çiğdem Üsteğmen vurulur ve bu duruma arkadaşları çok üzülmüştür ve şehitler ile ilgili şiirin okunması ise Çiğdem komutanın dizide şehit olacağı ve Çiğdem Komutan karakterini canlandıran oyuncu Gaye Turgut’un diziden ayrılacağı yorumlarına neden olur. Peki Çiğdem Üsteğmen şehit olacak mı?

Çiğdem Üsteğmen’in dizide şehit olup diziden çıkacağı yönünde resmi bir açıklama gelmezken bizim düşüncemize göre dizide devam edeceğidir. Zira diziye yeni dahil olan oyuncunun ilk vurulma da diziden çıkacağını düşünmüyoruz. Bu biraz da askeri bir dizi olmasından kaynaklı zaman zaman bu şekilde yaralanmaların ve ağır durumların gerçekleşmesinin normal olduğunu düşünüyoruz. Diziye Beni Affet gibi günlük bir dizide bir çocuk annesi ve kırılgan bir karakteri canlandırken dahil olan Gaye Turgut’un askeri bir dizide başarılı oyunculuğunu devam ettireceğini düşünüyoruz.

[mavitext]Savaşçı Temo’yu Kim Kurtardı? Tıklayınız![/mavitext]

Gaye Turgut, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.77 boyunda 57 kg ağırlığındadır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Deniz Evin ile evlidir. İkizler burcu olan oyuncu kahverengi gözlüdür. Oyuncu uzun yıllar Beni Affet günlük dizide rol almış ve Bahar karakterini canlandırmıştır. Sizce Çiğdem Komutan şehit olacak mı? Oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Kendisini başarılı buluyor musunuz?

Savaşçı 26. Bölüm Çiğdem Üsteğmen Vuruluyor!

Etiketler: savaşçı 24 aralık pazar çiğdem ölecek mi savaşçı çiğdem diziden çıktı mı savaşçı çiğdem öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL