Savaşçı Dizisi Aslı Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrıldı mı?

Yazar: Emre Savaşçı

Savaşçı dizisinde Aslı karakterine hayat veren Aslı Leyla’nın hain kurşunuyla yere serildi. Yüzbaşı Kağan’ın gözleri önünde vurulan Aslı ölecek mi? Öldü mü?

Bir terör operasyonu sonucunda tüm teröristleri etkisiz hale getiren Tim Aslı’nın vurulmasıyla büyük bir şok yaşar. Etrafta bir keskin nişancı olduğunu anladıklarında her şey için geç olmuştur. Leyla, Yüzbaşı Kağan’ı öldürmenin en iyi yolunun önce onun kalbini almaktan geçtiğini söyler ve hedefine aldığı Aslı’yı vurur.

Aslı Kağan’ın kollarında hayat savaşı verir. Şimdi herkesin merak ettiği konu Aslı ölecek mi öldü mü sorusu üzerine. Aslı ölerek diziden ayrıldı.

Herkesin keskin nişancıdan kaçarken Aslı’nın öylece ortada durması ve herkesin onu uyarmasına rağmen kaçmaması izleyenlerin eleştirisine neden oldu. Bu kadar kaliteli bir yapımda Aslı’nın ölüm sahnesi bu kadar basit olmamalıydı. Yıldız Çağrı Atiksoy beklenmeyen bir şekilde diziden senaryo gereği ölerek ayrıldı.

Son zamanlarda zor günler geçiren Kağan Yüzbaşı Aslı’nın ölümüyle büyük bir üzüntü yaşadı. Bu da yetmezmiş gibi Leyla’nın çektiği video kaydı Kağan Yüzbaşını daha da çileden çıkarttı. Aslı’yı vurduğunu ve vurduktan sonra gözlerinde gördüğü acıdan zevk aldığını  çektiği videoda anlatan Leyla Kağan’ı adeta deliye çevirdi.

Siz Savaşçı dizisi sezon finalinde Aslı’nın vurulduğu sahne hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de fazla amatörce bir sahne değil miydi?

Etiketler: savaşçı aslı öldü mü savaşçı aslı ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL