Savaşçı Dizisi Çiğdem Diziden Ayrılacak Mı? Gaye Turgut’un Yeni Dizisi Ne?

Savaşçı Dizisi Çiğdem Diziden Ayrılacak Mı? Gaye Turgut’un Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Savaşçı

Savaşçı dizisi son bölümde Kılıç Timinin kahramanca mücadelesini izlerken sonunda Kürşat’ın şehit düşmesiyle büyük bir üzüntü yaşadık. Kürşat teğmenin şehit olmasıyla hayatının en büyük üzüntüsünü yaşayan Gaye Turgut performansıyla izleyenleri ekrana kilitledi. Kürşat’ın diziden ayrışmasıyla birlikte akıllara Çiğdem de diziden ayrılacak mı soruları geldi. Savaşçı dizisi Çiğdem diziden ayrılacak mı? Gaye Turgut yeni bir dizide mi rol alacak?

Dizinin son bölümünde neler yaşandığını hatırlayalım. Yüzbaşı Kağan ve ayakta kamayı başaran az sayıda asker, teröristlere karşı üs bölgesini ve Türk Bayrağını korumak için kanlarının son damlasına kadar mücadele verir.  Yapılan saldıra ağır yara alan Kürşat bile arkadaşlarına destek olmak için gözünü kırpmadan ateş hattının içine atılır.

Fakat zehirlenen askerlerin durumu gittikçe kötüye gider. Ayrıca takviye için gelen askerlerin helikopterlerle üsse inişi teröristlerin yoğun uçaksavar ateşiyle engellenmiştir.  Zaman Kılıç timinin aleyhine ilerlerken, Leyla sinsi planının ikinci aşamasına geçer ve yavaş yavaş üsse yaklaşmayı başarır.  Askerlerin başında komutan Kağan’ın  olduğunu öğrendiğinde ise keyfi daha da yerine gelir ve bir taşla iki kuş vuracağını düşünür.

Ve Kürşat’ın şehadet haberi gelir. Daha aldığı kurşun darbesiyle daha fazla dayanamayan Kürşat ruhunu teslim eder. Bunu öğrenen Çiğdem büyük bir üzüntü yaşar. Dizinin en favori ve sevilen çiftinin bu şekilde ayrılması izleyenleri de üzdü. Çiğdem karakterine hayat veren Gaye Turgut mükemmel oyunculuk performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Peki Kürşat’ın diziden ayrılmasının üzerine Çiğdem de Savaşçı dizisinden ayrılacak mı? Gaye Turgut savaşçı dizisine veda edecek mi? Son zamanlarda hakkında çıkan Beni affet dizisine geri dönecek haberleri üzerine bu soru herkes tarafından merak edildi. Takipçilerine güzel haberi verelim Gaye Turgut Savaşçı dizisinden ayrılmayacak.

Etiketler: çiğdem savaşçı dizisinden ayrılacak mı savaşçı dizisi çiğdemin yeni dizisi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL