Savaşçı Dizisi Elsa Kimdir? Deniz Çom Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Savaşçı

Fox’un sevilen dizisi Savaşçı’ya yeni bir karakter dahil oldu. Elsa karakteri dizinin yeni bölümlerinde ekranlara gelecek ve dizide düşman karakter olarak karşımıza çıkacak. Peki Elsa kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Elsa karakteri uluslararası bir istihbarat ajanı olarak karşımıza çıkıyor. Sinsi, akıllı ve güzel bir kadın olarak ekranlara gelen Elsa, örgütün beyni rolünde. Elsa karakterini canlandıran oyuncu Deniz Çom’dur. Deniz Çom kimdir?

Deniz Çok İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İstanbul devlet tiyatrosunun Bayrak isimli oyununda gösterdiği performansı ile oldukça sevilmiştir. Yasemin Özbudun ajansına bağlı olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Deniz Çom Bıyıklı Grease ve Microcasette isimli kısa filmlerde oynamıştır. Aynı zamanda tiyatrolarda rol alan oyuncunun oynadığı bazı oyunlar şunlardır; Bayrak, Hamlet Makinesi, Oyunun Oyunu, Canın Cehenneme Willie, Salak Oğlum, Kuru Gürültü, Bahar Noktası, Kapıyı Kim Çalıyor.

Güzel oyuncu sektörde yeni olduğu için henüz hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri 2018 yardımcı rolde en iyi kadın ödülünü almıştır. Kendisine ekran macerasında başarılar dileriz.

Etiketler: savaşçı deniz çom kimdir Savaşçı Dizisi Elsa kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL