Savaşçı Dizisi Galip Ölecek Mi? Öldü Mü?

Yazar: Emre Savaşçı

Savaşçı dizisinde nefes kesen bir sezon finali izledik. Dizinin iki önemli karakteri Galip ve Aslı vuruldu. Aslı orada can verirken, Galip ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Herkesin merak ettiği konu Savaşçı dizisi Galip ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Tim Leyla ve ekibinin hain saldırısı sonrasında büyük hezimet yaşadılar. Her şeyi yoluna koydukları sırasında Leyla’nın kurşunları Galip ve Aslı’ya denk geldi. Aslı olay anında Kağan komutanın kollarında hayata veda etti. Galip ise vuruldu fakat vurulduğunu kimseye duyuramadı olduğu yerde uzun süre acı çekti. Son anda fark edilen Galip ağzı kanlar için hastaneye kaldırıldı. Savaşçı dizisi Galip ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Galip hastaneye kaldırıldıktan sonra ameliyata alındı ve yoğun bakıma kaldırıldı. Galip’in hayati tehlikesi devam ediyor. Fakat Galip’in ölmeyeceğini ve 2. sezon dizide yer alacağını söyleyebiliriz.

Fakat Aslı karakteri artık dizide yer almayacak. Dizi bu güne kadar her zaman olumlu tepkiler alırken dizinin sezon finali sahneleri çok eleştirildi. Çünkü herkes keskin nişancıyı fark edip kaçarken Aslı’nın ortalıkta durması ve Kağan’ın tüm sözlerine rağmen kaçmaması oldukça basit bir sahneydi.  Galip’in vurulmasının da fark edilmemesi yine dizide eleştirilerin odağı oldu.

Savaşçı dizisinin sevilen renkli isimlerinden Galip karakteri diziden ayrılmayacak. 2. sezon aksiyonlu ve heyecanlı sahnelerde izleyenlere eşlik etmeye devam edecek. Fakat Aslı karakterine hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy artık Savaşçı dizisinde rol almayacak.

Etiketler: savaşçı dizisi galip öldü mü savaşçı dizisi galip ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL