Savaşçı Dizisi Kürşat Diziden Neden Ayrıldı? Çağrı Şensoy’un Yeni Dizisi Ne?

Savaşçı Dizisi Kürşat Diziden Neden Ayrıldı? Çağrı Şensoy’un Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Savaşçı

Savaşçı dizisinin aykırı karakterlerinden olmasına rağmen Timin başarılı askerlerinden Kürşat dizinin son bölümünde teröristlerle girdiği çatışmada şehit düştü. Dizinin sevilen karakterlerinden Savaşçı Kürşat diziden neden ayrıldı? Bu zamansız ayrılışın arkasında ne var? 

Dizide Çiğdem ile aşk yaşayan ve dizinin en çok sevilen çifti haline gelen Kafkasların çocuğu Kürşat dizinin sezon finalinde şehit olacak. Kılıç timine en son katılan asker Kürşat, operasyon için çıktıkları teröristin hain kurşunuyla vurulacak fakat daha hastaneye kaldırılmadan olay yerinde şehit olacak.

Ekrana gelen bütün savaş ve terör konulu diziler arasında en inandırıcı ve hayatın içinden olan Savaşçı dizisinde her şeyin güllük gülistanlık olmadığını şehitlerimizin de olduğunu gösteriyor.

Fakat aralarındaki aşkı herkesin hayranlıkla izlediği Çiğdem ve Kürşat için artık sona gelindi. Çiğdem Kürşat’ın şehit olmasına çok üzülecek fakat o da bilinçli bir Türk askeri olduğu için bunu metanetle karşılayacak.

Kürşat’ın şehit olmasının ardından Tim Kürşat’ın kanını yerde bırakmamak için yemin eder. Ve Kürşat’ı şehit edenlerin sanını almak için harekete geçerler. Savaşçı dizisi 47. bölümde heyecan aksiyon ve hüzün dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor.

Savaşçı dizisi 3 haziran pazar akşamı sezon finaliyle ekranlarda olacak. Sezon finaline hüzünlü bir bölümle gireceğiz.

Savaşçı dizisi Kürşat diziden neden ayrıldı sorusuna gelince tamamen senaryodan kaynaklı olarak diziye veda eden Çağrı Şensoy, herhangi bir kişisel sebep yada faklı bir proje için ayrılmıyor. Senaryo gereği ölerek diziye veda ediyor.

Siz Savaşçı dizisi Kürşat’ın diziden ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: savaşçı dizisi kürşat diziden neden ayrıldı savaşçı dizisi kürşat ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL