Savaşçı Dizisi Leyla Kim? Yaşı, Sevgilisi, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Savaşçı

Fox ekranlarının ilgiyle  izlenen dizisi Savaşçı, kadrosuna yeni oyuncular katarak yoluna devam ediyor. Savaş ve kahramanlık konularının en epik şekilde anlatıldığı ve izleyenlerin keyifle izlediği Savaşçı dizisi oyuncuların rol almak için teklif kolladığı bir dizi. Ve diziye son olarak Lesli Karavil’in katıldığı açıklandı. Savaşçı dizisinde Lreyla karakterine hayat verecek olan oyuncu kim? Savaşçı Leyla kim? Kaç yaşında, sevgilisi var mı daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Son zamanlarda dizide Yüzbaşı Kağan karakteri olarak karşımıza çıkan Berk Oktay’ın diziden ayrıldığı yönünde çıkan haberler gündemi meşgul ederken oyuncunun diziye devam etme kararı almasıyla izleyenler derin bir nefes aldı. Dizide aynı zamanda heyecanı ve hareketi artıran yeni isimler katılıyor. Savaşçı Leyla rolü hakkında detaylı bilgileri bu akşam yayınlanan bölümde izleyerek öğreneceğiz.

Savaşçı Leyla kimdir? İsminden de anlaşıldığı gibi Türk kökenli bir oyuncu değil kendisi. Yahudi kökenli oyuncu Amerika’da gösteri ve animasyon alanlarında eğitimler almıştır. Her daim kendini geliştirmiş ve bir çok konuda yeniliklerin başını çekmiştir. Ülkemizde ekranlarda görmeye alışık olduğumuz bir oyuncu değil. Fakat Savaşçı dizisiyle adından oldukça söz ettirecek.

Savaşçı Leyla karakterine hayat veren Lesli Karavil’in instagram hesabı; @leslikaravil bu adresten resimlerine ve özel hayatıyla ilgili detaylı bilgilere uğraşabilirsiniz. İyi bir stand up oyuncusu olan Lesli Karavil, tüm gösterilerinde biletleri yok satan bir oyuncu.

Etiketler: savaşçı leyla kaç yaşında savaşçı leyla kim savaşçı leylanın gerçek adı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL