Savaşçı Dizisi Mihri Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Savaşçı Dizisi Mihri Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre Savaşçı

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli Burç Kümbetlioğlu gibi isimlerin paylaştığı dizi Savaşçı da kadroya yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.Bu isimlerden birisi de Mihri karakteridir. Peki Mihri karakterini kim canlandıracak?

Savaşçı Mihri (Ayhan Eroğlu) Kim? Oynadığı Diziler?

Ayhan Eroğlu 1976 yılında İstanbul da dünyaya geldi. Ayhan Eroğlu ilk kez Çaycılar Güzeli isimli filmde 6 yaşında iken sinema ile tanışmıştır. Bu tanışma sinema ve televizyondan kopmadan günümüze kadar devam etmektedir. 18 yaşında Orhan Gencebay’ın Batsın Bu Dünya klibinde rol aldı. 2003 yılında ise uluslararası bir temizlik şirketinin reklam filminde rol aldı.

2008-2009 yılları arasında Oktay Kaynarca’nın başrol oynadığı Adanalı dizisinde oynadı. 2014 yılında ise Çarşı Pazar isimli sinema filminde zafer karakterini canlandırdı. 2015 yılında ise Gassal isimli sinema filminde Abbas rolündeydi. Oyuncunun diğer rol aldığı diziler ise; Deli Yürek (Metin), Üvey Baba (Sedat), Arka Sokaklar ( 2007 Selim), Güneşi Gördüm, Av Mevsimi, Kurtlar Vadisi Pusu’dur.

Ayhan Eroğlu 1.75 boyunda 75 kg ağırlığındadır. Siyah göz ve saç rengine sahip oyuncu, kova burcudur. Kendisine Savaşçı dizisinde başarılar dileriz.

Savaşçı Son Bölümde Neler Oldu?

Son bölümde Doktor Kopuz Albayı yok etmek için şeytani palanlar kurarken, Yüzbaşı Kağan Mehmetçiğe doğrulan binlerce silahı yok etmek için Kılıç timi ile görevdedir. Doktor kendisine gelecek silahları beklerken Yüzbaşı Kağan Kılıç timi ile birlikte bu silahların doktorun eline geçmesini önlemek için ölüme doğru gitmektedir.

Ayhan Eroğlu Video!

Sizce Ayhan Eroğlu Savaşçı filminde nasıl bir performans gösterir. Ayhan Eroğlu’nun oyunculuğu hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Etiketler: savaşçı mihri gerçek adı savaşçı mihri kimdir savaşçı mihri oynadığı diziler savaşçı mihri yaşı


Yorum yaz