Savaşçı Dizisi Seyfi Ölecek Mi?

Savaşçı Dizisi Seyfi Ölecek Mi?

Yazar: Emre Savaşçı

Savaşçı dizisinde Seyfi karakterine hayat veren oyuncu ölecek mi? Timin istihbarat için kullandığı Seyfi terör örgütünün hain pususunda aldığı kurşun sonucunda yığılarak yere düşer. Seyfi ölecek mi yoksa kurtulacak mı?

Savaşçı dizisi son bölümde yine nefesler tutuldu. Dizinin final sahnesinde Türk askerlerinin terör örgütüne Türk’ün gücünü gösterdiği anlarda hepimiz gururla izledik. Fakat son sahnesinde Seyfi’nin vurulması herkesi meraklandırdı. Türk askerlerine her konuda bilgi toplayan ve bir kız çocuğu olan Seyfi ölecek mi?

Seyfi dizinin son bölümünde Yörük Haydar’a enjekte edilen zehrin panzehirini söylemiş ve Yörük Haydar’ın tekrar hayata dönmesini sağlamıştır. Daha bir çok görevi yerine getiren Seyfi ölerek diziden ayrılırsa önemli bir oyuncunun kaybedilmesi anlamına gelir.

Seyfi karakterinin öleceğini düşünmüyoruz. Seyfi karakterine hayat veren oyuncunun dizide daha uzun süre olacağını düşünüyoruz.

Savaşçı dizisinde hem karakteri taşıyışı hem de rolünden ötürü sevdiğimiz isimlerden biri olan Seyfi karakterinin diziden ayrılması Savaşçı dizisinin reytinglerini nasıl etkiler?

Etiketler: savaşçı dizisi seyfi öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL