Savaşçı Doktor Koray Şahinbaş Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Savaşçı Doktor Koray Şahinbaş Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Savaşçı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da Doktor karakterini canlandıran oyuncu Koray Şahinbaş dizide Yüz başı Kağan ve Haydar tarafından vurularak yere yığılır. Dizide Doktor karakterini canlandıran oyuncu dizide öldü mü? Koray Şahinbaş diziden çıktı mı?

Savaşçı Doktor Koray Şahinbaş Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Savaşçı dizisinde 20. bölümünde Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi Kopuz’un hayatıyla ilgili endişelenirken, General Kutalmış’ın verdiği görev timde rahatsızlığa sebep olur. Bu arada Kırlangıç Paşa da Kopuz’un ortadan kaybolduğunu öğrenir ve bunun için gerekli hazırlığını yapar. Temo ise boş durmaz, Albay’ı bulmak için şeytani planlarını devreye sokar. Yakaladığı bir ayrıntıyla harekete geçen Temo, Albay’ı ele geçirmek üzere yola çıkar. Ama Albay’la karşı karşıya gelmek sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Dizide Albay Doktor’u yakalamıştı. 21. bölüm fragmanında Doktor Yüzbaşı Kağan ve Haydar ile Albay tarafından vuruldu. İzleyiciler Doktor’un ölüp ölmediği konusunu merak etti. Dizide Doktor karakterini canlandıran oyuncu Koray Şahin’in diziden vurularak ayrıldığına dair herhangi bir bilgi verilmedi.

Sizce dizide Doktor’un artık sonu geldi mi? Doktor karakterini canlandıran Koray Şahin’in diziden çıkmasını istermisiniz? Bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Etiketler: savaşçı doktor diziden çıktı mı savaşçı doktor öldü mü savaşçı doktor ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL