Savaşçı Haydar ve Kağan Yüzbaşı Kurtulabilecek mi? Kim Şehit Olacak?

Savaşçı Haydar ve Kağan Yüzbaşı Kurtulabilecek mi? Kim Şehit Olacak?

Yazar: Emre Savaşçı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da heyecan ve aksiyon devam ederken dizide Kağan ve Haydar Yüzbaşı Temo’nun elinde esirdir. Temo ikisine de işkence yaparken adamına birisini öldürme talimatı verir. Bunu da kendisinin seçmesini ister. Peki Kağan ve Haydar kurtulabilecek mi? Yoksa birisi şehit mi olacak? 

Savaşçı Haydar ve Kağan Yüzbaşı Kurtulabilecek mi? Kim Şehit Olacak?

Savaşçı tüm heyecanı ile devam ederken Haydar Yüzbaşı kendisine atılan iftira yüzünden mesleğinden istifa eder. Kendini aklamak içinse bunu yapanların peşine düşerken biri konuşacağını söyler. Ancak öldürülür. Bu duruma daha da sinirlenen Haydar adamların peşine düşer. Ancak kendisini bir sürpriz beklemektedir. O da Temo sürprizi olur. Haydar adamlarla hesaplaşırken Kağan Yüzbaşı’da yanına gelir ve Haydar’a destek olur.

Bu sırada mermileri tükenen Haydar ve Kağan teslim olmak zorunda kalırken Temo ikisini bir yere götürerek ellerinden bağlayıp işkence eder. Bu işkenceleride uydudan dinletir. Bu sırada Kılıç timi ikisini kurtarmak için harekete geçer. Temo ikisinden birini öldürme emrini adamına verir. Bunu da kendisinin seçmesini ister. Peki Kağan ve Haydar kurtulabilecek mi? Kılıç Timi zamanında yetişecek mi? Yoksa bir kişi şehit mi olacak?

Sizce Kılıç Timi olay yerine yetişip Kağan ve Haydar’ı kurtarabilir mi? Yoksa ikisinden bir şehit mi düşer? Bu konuda ne düşünüyorunuz? 

[mavitext]Savaşçı Temo’yu kurtaran Maskeli Kim? tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: savaşçı haydar ve kağan kurtulabilecek mi savaşçı haydar ve kağan ölecek mi savaşçı kılıç timi haydar ve kağanı kurtarabilecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL