Savaşçı Murat (Alican Albayrak) Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Savaşçı Murat (Alican Albayrak) Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Savaşçı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide Murat Teğmen Kılıç Timi’nin bir operasyonu sırasında kurşunların hedefi olurken Murat Teğmen’in dizide şehit olup olmadığı ise merak konusu oldu. Peki Murat Teğmen dizide ölecek mi? Murat Teğmen karakterini canlandıran oyuncu Alican Albayrak diziden çıkıyor mu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Savaşçı Murat (Alican Albayrak) Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Savaşçı dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 30. bölümünün fragmanı yayınlandı. Fragmanda Pia zehirli kahveyi hazırlayıp Albay Kopuz’a içirecekken karargaha gelen telefon Temo ile ilgili önemli bilgileri içermektedir. Kılıç Timi hemen harekete geçer. Temo sinsi planlarını devreye sokar ve Kılıç Timi zor durumda kalır. Temo’nun tüm yaptığı planlar Kağan ve Haydar Yüzbaşı’nın Temo’yu ele geçirmesine engel olamayacaktır. Kağan ve Haydar Yüzbaşı Temo’yu yakalamak için büyük bir ateşin içine düşeceklerdir.

Savaşçı dizisinde diğer taraftan Kuzgun’un Temo ile ilgili bağlantıları da tespit edilmiştir. Öte yandan dizide şok bir gelişme daha yaşanır o da Temo’nun peşinde olan Kılıç Timi’inde görev alan Murat Teğmen’in kendisini ön plana atarak vurulması olayıdır. İzleyenleri üzen olayda Murat Teğmen vurulmuş ve ağır yaralıdır. Peki Murat Teğmen dizide şehit mi oldu? Murat Teğmen’i canlandıran oyuncu Alican Albayrak diziden çıkıyor mu?

[saritext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Bu konuda herhangi bir bilgi verilmezken dizide Albay Kopuz’un ” dağları toz etmemiz gerekse de, taşları yakmamız gerekse de, şeytanla meydan savaşı yapmamız gerekse de bu iş bitecek. Bu şehidin naaşı soğumadan bu iş bitecek. Allah şahit o baş o gövdeden ayrılacak.” Görüldüğü gibi Albay Kopuz’un bu nidasında bir şehit olduğu ve bu şehidin hesabının sorulacağı mesajı veriliyor. Dizide vurulan tek kişi ise Murat Teğmen’dir. Dizide Murat Teğmen’in şehit olması beklenirken, Murat Teğmen’i canlandıran oyuncu Alican Albayrak’ın ise diziden çıkması bekleniyor. Siz Murat Teğmen’in şehit olarak diziden ayrılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?  Savaşçı dizisinde Murat Teğmen şehit olarak diziden ayrıldı. Murat Teğmen’in nezdinde tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet kalanlarına sabır diliyoruz.

[mavitext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Savaşçı 30. Bölüm Fragmanı

Etiketler: savaşçı murat diziden çıktı mı savaşçı murat ölecek mi savaşçı murat şehit mi oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL