Savaşçı Serdar’ı Vuran Temo’yu Kurtaran Maskeli Keskin Nişancı Kim?

Savaşçı Serdar’ı Vuran Temo’yu Kurtaran Maskeli Keskin Nişancı Kim?

Yazar: Emre Savaşçı

Fox Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Savaşçı’da son bölüm heyecan doruktaydı. Serdar Türkmen Temo’ya tuzak kurmuş ve komutanın yerine geçmişti. Temo Serdar’ı karşısında görünce şaşırmış ve uzaktaki keskin nişancı Serdar’ı vurmuştu. Peki yüzü kapalı olan keskin nişancı kim?

Savaşçı Serdar’ı Vuran Temo’yu Kurtaran Maskeli Keskin Nişancı Kim?

Savaşçı dizisi son bölümü ile adeta nefesleri kesti. Son bölümde Kopuz Doktor ile girdiği mücadelede kazanan taraf oldu. Kopuz Komutan’ı son anda Kılıç Timi kurtarırken Doktor ise sağ olarak ele geçirildi. Tüm bu gelişmeler devem ederken Serdar Türkmen ise operasyona katılmamıştı.

[mavitext]Savaşçı Serdar Türkmen Şehit mi Oldu? tıklayınız![/mavitext]

Diğer taraftan Temo komutanı bulmak için harekete geçmiş ve yanına aldığı 3-4 teröristle birlikte komutanın evine gitmiş ama evde bulamamıştı. Bahçede odun kestiğini düşünen Temo tuzağa düşmüş ve Serdar tarafından çevresi sarılmıştı. Ancak Temo’nun silahını parmağında döndermesi ile birlikte bir keskin nişancı Serdar Türkmen’i uzun namlulu silah ile yaraladı ve Serdar Türkmen yere yığıldı.

Daha sonraki gelişmelerde Temo kaçarken yaralıdır. Bir araba yanaşır ve Temo’yu oradan uzaklaştırır. Maskeli olan bu keskin nişancı bayandır. Keskin Nişancının kim olduğu ilerleyen bölümlerde belli olacak. Savaşçı’da Temo’yu kurtaran kişi Pia’dır. Pia ajandır.

Etiketler: savaşçı maskeli kişi kim savaşçı serdarı vuran keskin nişancı kim savaşçı temoyu kurtaran maskeli kim


Yorumlar

  • Elfgalad

    Üsteğmen Çiğdem

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL