Savaşçı Teğmen Çiğdem Ölecek mi? Gaye Turgut Evin Diziden Ayrılacak mı?

Savaşçı Teğmen Çiğdem Ölecek mi? Gaye Turgut Evin Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Savaşçı

Savaşçı dizisinin 9 Aralık 57. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Teğmen Çiğdem’in vurulması dikkatlerden kaçmadı. Çiğdem’in vurulması sonrası sevilen karakterin ölüm ölmeyeceği merak edildi. Bu yazımızda Çiğdem ölecek mi, Gaye Turgut Evin diziden ayrılacak mı sorusuna cevap aradık. İşte detaylar.

Savaşçı’nın geçtiğimiz bölümlerinde Kılıç Tim’i Türkmen köyünde silahlı saldırıya uğramıştır. Noran’ın silahlı saldırısı ile köyde sıkışan Tim, oradan kurtulmanın çaresini aramaktadır. Bu sırada Kağan ise keskin nişancının peşine düşmüştür. Giderek noran’a daha da yaklaşmaktadırlar.

Karon ise Noran’ın Tim’in eline geçmesini engellemek için her şeyi yapmaktadır. Ancak bu hiçte kolay değildir. Karon’un amacı Kılıç Tim’ini Türkmen köyünden sağ çıkarmamaktır. Yeni bir saldırı için plan yapar ve uygulamaya geçer. Albay Kopuz ise Türkmen köyünde olanlar ile ilgili bir istihbarat almıştır.

Almış olduğu istihbarat sonucunda gerekli önlemleri almış ve savaş uçaklarını devreye sokmuştur. Ancak son anda bir gelişme yaşanmış ve Kılıç Tim’i alarma geçmiştir. Savaşçı 57. Bölüm fragmanında çatışmanın dozunun yükseldiği görülmektedir. Bu çatışmada Teğmen Çiğdem’i ise acı bir son mu bekliyor?

Savaşçı Dizisi Çiğdem Diziden Ayrılacak Mı? Gaye Turgut’un Yeni Dizisi Ne? <<<tıkla

Çiğdem ölecek mi? Çiğdem dizide önemli yan karakterlerden birisi. Bildiğiniz gibi dizilerde kadın ve erkek başrol oyuncuları olduğu gibi bir de yan karakter olarak başrol kadın oyuncu vardır. Çiğdem karakteri de bunlardan birisidir. Çiğdem şuan için ölmeyecektir.

Savaşçı 57. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Gaye Turgut Evin Diziden Ayrıldı mı? Savaşçı Teğmen Çiğdem Öldü mü Savaşçı Teğmen Çiğdem Ölecek mi?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL