Savaşçı Yeter Komutan Kimdir? ( Öykü Çelik Boyu, Sevgilisi)

Savaşçı Yeter Komutan Kimdir? ( Öykü Çelik Boyu, Sevgilisi)

Yazar: Emre Savaşçı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi son zamanlarda birçok karakterin diziden çıkartırken yeni karakterleri de diziye dahil ediyor. Son zamanlarda kötü karakterlerin diziye girmesiyle iyi karakterlerin özlemini çeken izleyici, bu özlemine Yeter komutan ile son vereceğe benziyor. Dizi de Yeter Komutan karekterini canlandıran oyuncu Öykü Çelik oldu. Peki Öykü Çelik kimdir? Öykü Çelik ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Savaşçı Yeter Komutan Kimdir? ( Öykü Çelik Boyu Sevgilisi)

1987 yılında İstanbul’da doğan Öykü Çelik 170 cm boyunda, 57 kg ağırlığındadır. Mavi gözlü güzel oyunca Yengeç burcudur. Oyuncu olmaya ailesi ile gittiği tiyatro oyunlarında karar vermiştir. Bir gün dershane arkadaşının, dershaneye gitmediği zamanlarda aldığı şan dersine davet etmesi üzerine bu daveti kabul etmemiş, arkadaşının “istersen tiyatro kursları var” demesi üzerine bu kurslara katılmış, bunun üzerine doğru yerde olduğunu anlamıştır. 

Öykü Çelik; oyuncu olmasaydı ilkokul öğretmeni olmak istediğini belirtmiş, kendisine idol olarak gördüğü kişi ise Türkan Şoray’dır. Oyuncu oynadığı karakterlerle kendisiyle alakalı özellikleri bağdaştırmıştır. “çok okuyan ve çok izleyen” oyuncu vakit buldukça tiyatroda da yer almak istemektedir. Öykü Çelik Ağustos 2014 yılında Bursalı Ahmet Çakal ile evlenmiş, Kasım 2015’te boşanmıştır. Meslektaşı Burak Çelik ile birlikte olduğu iddia edilen güzel oyuncu, son zamanlarda Serhan Adalı ile birlikte fotograflar çekinmiştir.

[mavitext]Savaşçı Seyfi Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

2006 yılında Selena dizisi ile oyunculuğa atım atan güzel oyuncu, daha sonra birçok projelerde yer almıştır. Bunlar seneleriyle birlikte şöyledir: 2008 yılında Akasya Durağı dizisinde rol alan oyuncu aynı yıl Cin Geçiti isimli sinema da ilk beyaz perde deneyimi yaşamış, bu filmde bahar karakterini canlandırmıştır. 2009 yılında Kanımdaki Barut ve Kasaba isimli projelerde yer almış, 2010 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan Gönülçelen isimli dizi de Nazar karakterini canlandırmıştır.

Öykü Çelik, 2010 yılında Mahpeyker Kösem Sultan isimli sinema filminde rol alan başarılı oyuncu, 2011 yılında Nuri, 2012 yılında ise Benim İçin Üzülme dizisinde rol almıştır. Saba, Bensiz, Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda, İki Kafadar Chinese Connection sinema filmlerinde oynayan deneyimli oyuncu 2014 yılında Ağlatan Dans, Darbe ve Yeşil Deniz isimli projelerde yer almıştır. Öykü Çelik’e Savaşçı dizisindeki projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Savaşçı Roza Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Savaşçı Öykü Çelik Videosu

Etiketler: savaşçı yeter boyu savaşçı yeter kim savaşçı yeter oynadığı diziler savaşçı yeter sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL