Savaşçı’da Emre ve Bayram Karakterleri Diziden Ayrılıyor!

Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Savaşçı dizisinde ayrılık haberleri gelmeye başladı. Diziden 2 karakterin ayrılacağı bilgisi kulislere düştü. Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş ile Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat diziden ölerek ayrılacaklar.

75 bölümü geride bırakan Savaşçı Limon Film yapımcılığında ekranlara geliyordu. Dizi çalışanların para alamaması nedeni ile iş bırakma eylemlerinden dolayı bir hayli gündem olmuştu. Bülent İşbilen ve Doğan Ümit Karaca’nın yönetmenliğinde yayınlanan dizinin senaryosunu Süleyman Çobanoğlu kaleme alıyor.

Başrollerinde ise Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz) ve Sarp Levendoğlu (Yörük Haydar Bozkurt)’nun yer aldığı dizi 3.sezonunu yaşıyor. 4. Sezonuna devam edip etmeyeceği şuan için belirsizliğini koruyan diziden 2 ismin ayrılacağı biliniyor.

Emre Durmuş ile Bayram Bayat karakterleri hikayeleri bittiği için diziye veda ediyorlar. Savaşçı dizisinde yine finansal sıkıntılar devam ediyor mu bilinmez ama bu tarz ayrılıkların maddi nedenlerden olduğu yönündeki kanı şuan sektöre hakim.