Seda Sayan’ın Yeğeni Esra Erol’un Stüdyo Şefi Eda Gök Aldatıldı!

Seda Sayan’ın Yeğeni Esra Erol’un Stüdyo Şefi Eda Gök Aldatıldı!

Yazar: Emre Magazin

Esra Erol’da programının stüdyo şefi aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök’ün aldatılma  olayı gündeme bomba gibi düştü. Eda Gök’ün aldatılma olayından ziyade kocasının onu kiminle aldattığı daha çok konuşuldu. Çünkü yıllardır aynı yerde çalışan ve aile dostları olan Burcu  Sinem Ünsal bu yasak aşk iddialarından  taraflarından bir tanesi.

Eda Gök 7 yıl önce evlendiği Emrah Albayrak tarafından akıl almaz bir ihanetle karşı karşıya kaldı. Uzun bir süre Esra Erol’da programının solistliğini üstlenen, evli ve 2 çocuk sahibi olan Sinem Burcu Ünsal uzun bir süredir Eda Gök’ün eşi Emrah Albayrak ile yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı. Eda Gök aldatıldığını öğrendiği an tek celsede boşandı. Ama aldatılmasının yanı sıra Eda Gök’ü en çok yaralayan kısım, en yakın aile dostları, beraber tatillere gittikleri ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Sinem Burcu Ünsan ile aldatması oldu. Burcu Sinem Ünsan Doktor Murat Ünsan ile evlidir.

Eda Erol aldatılma olayını şu sözlerle basına açıkladı:  “Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla incitmiştir. Uzun süredir devam eden bu ihanet yuvamın yıkılmasına ve kadınlık gururumun ayaklar altına alınmasına sebep olmuştur.

Bu nedenle kendisi de evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Sinem Ünsal ile ilgili zinadan kaynaklanan tazminat davası ile ilgili yasal sürecini de avukatım Özlem Hatice Bakıcı takip edecektir. Ahlakımın, aile terbiyemin, aklımın almadığı bu olay sebebiyle yuvamın yıkılması beni derinden etkiledi. İsterdim ki sevgiyle emekle fedakarlıkla 7 yıldır büyüttüğüm aile birliğim devam etsin. Bu mübarek günlerde herkese hayırlı eş, hayırlı arkadaş, hayırlı evlilikler dilerim. Yanımda olan tüm dostlarıma, aileme teşekkür ederim.” Eda Gök aldatıldığını öğrendiği an eşi Emrah Albayrak’tan tek celsede boşandı.

[kirmizitext]Burcu Sinem Ünsal Kim? Kaç Yaşında? Kiminle Evli? için tıklayınız[/kirmizitext]

Etiketler: eda gök aldatıldı eda gök kim tarafından aldatıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL