Sefirin Kızı Dizisi Çekimleri Başladı, Nerede Çekiliyor?

Sefirin Kızı Dizisi Çekimleri Başladı, Nerede Çekiliyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eylül ayı için hazırlanan Sefirin Kızı dizisi Star TV ekranlarında gösterilecek. 3 dizisi final yapacak olan Star Tv yeni dizi için kolları sıvamıştı. Sefirin Kızı dizisi bu anlamda Star’ın yeni sezonunda en büyük silahı olacak. Peki dizi hakkında detaylar geldi mi, Sefirin Kızı dizisi nerede çekiliyor?

Yaz sezonunda Erkenci Kuş’u yayınlamaya devam edecek olan kanal bunun yanına yeni bir yaz dizisi olan Benim Tatlı Yalanım’ı da ekledi. Sezon içerisinde dizisi kalmayan Star, Sefirin Kızı dizisini de yeni sezon için aldı. Sefirin Kızı, NMG ile O3 Medya ortak işbirliği ile çekilecek. Dizinin senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e emanet. Bildiğiniz gibi ikili Sen Anlat Karadeniz’in ilk sezon senaryosunu da yazmışlardı.

Sefirin Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Eylül ayında başlayacak olan dizinin çekimleri Muğla ve çevresinde yapılacak. Tabi daha sonradan çekimler İstanbul’a alınır mı bilinmez ama dizi ekibinin dizinin hikayesi ile en uyumlu bölgenin Bodrum ve Muğla olduğunu söylediği biliniyor. Dizi seti için Bodrum ve Muğla’da bir çok farklı mekan da deneme çekimleri yapılmış. Diziye ve hikayeye en uygun mekanlar özenle seçilmiş.

Diğer taraftan dizinin bazı bölümleri ise Balkanlar’ın gözdesi Montenegro’da çekildi. Çekimlerin yapıldığı zamanlar yağmurşu günlere denk geldi. Sonbahar yağmurlarına denk gelen çekimler, turistlerin akınına uğrayan Kotor, Budva, Petrovic ve Cetinje’nin ünlü meydan ve sokaklarında gerçekleştirildi. Yağan Yağmur ve serin havaya rağmen dizinin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu sıcak tavırları ile göz doldururken ikiliye ilgi ise büyüktü.

Muğla Belediyesi ile görüşmeler yapan dizi seti, Belediyenin de desteği ile çok güzel mekanlarla anlaşmışlar. Dizi başladığında tüm bu bilgiler özenle derlenip sizlerle paylaşılacaktır. Bizi takipte kalın. Peki oyuncu kadrosunda kimler yer alacak?

Yeni sezon dizisi Sefirin Kızı oyuncu kadrosu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Cast çalışmaları İstanbul merkezli olarak sürüyor. Özellikle genç simaların kadroda yer alması için özel bir çalışma varmış. Bakalım Sefirin Kızı yeni sezon da adından sıkça söz ettirebilecek mi, reytinglerde beklenen başarıyı elde edecek mi? Sefirin Kızı oyuncu kadrosunu BURADAN takip edebilirsiniz.

tıkla>>> Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler

Etiketler: Sefirin Kızı çekimleri nerede yapılıyor Sefirin Kızı dizi seti nerede Sefirin Kızı dizisi çekim mekanları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL