Sefirin Kızı Dizisi Ne Zaman Başlayacak, İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Sefirin Kızı Dizisi Ne Zaman Başlayacak, İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star TV’nin yeni projesi kızı yeni sezonda buluşmak için gün sayıyor. Başrolünde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’yu buluşturan yeni dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki yeni dizi Sefrin Kızı ne zaman başlayacak?

Çekimleri Bodrum ve Muğla’da devam eden Seferin Kızı dizisi ayrıntıları belli olmaya başladı. İlk tanıtımı yayınlanan dizinin izleyicide heyecan uyandırdığı dikkatlerden kaçmadı. Özellikle ilk fragmanda ekranlara gelen Neslihan Atagül’ün performansı büyük alkış topladı. Tabi diğer yandan Neslihan ve Engin’i ilk defa yan yana getiren bir dizi olacak Sefirin Kızı. Bu anlamda ayrı bir heyecan katıyor bizlere.

Sefirin Kızı 2019-2020 sezonunda ekranlara gelecek. Çekimleri başladı ve Bodrum ve Muğla’da çekimler devam ediyor. Dizi imkansız bir aşk hikayesini konu alacak. İsterseniz kısaca dizinin hikayesinden bahsedelim. Sefirin Kızı Nare ile bölgenin genç delikanlısı Sancar Efeoğlu genç yaşlarda birbirlerini deli gibi seven iki aşıktır. Ancak Nare’nin babası Sefir bu aşka en büyük engeldir ve aşıkları genç yaşta birbirinden ayırmıştır.

Nare ve Sancar aşklarını kalplerine gömüp kendi yollarını çizmişlerdir. Ancak kader onları yeniden bir araya getirir ve aradan geçen onca yıldan sonra ikili yeniden karşı karşıya gelir. Ancak bu sefer Sancar eski Sancar değildir. Bölgenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu olmuştur. Hikayemizde o anda başlar.

tıkla>>> Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler

Sefirin Kızı hem çekim mekanları hem kadrosu hem de hikayesi ile sezonun en iddialı dizilerinden birisi. Neslihan Atagül’ün uzun zamandır ekranlardan uzak durmasından sonra yeni bir proje ile yeniden evlerimize konuk olması da ayrı bir güzellik. Bakalım Neslihan ile Engin ikilisi nasıl bir çift olacaklar. Sefirin Kızı ile ilgili tüm detayları BURADAN okuyabilirisiniz.

Sefirin Kızı Tanıtım Fragmanı

Etiketler: sefirin kızı 1. bölüm ne zaman sefirin kızı hangi gün yayınlanacak sefirin kızı ne zaman başlayacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL