Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star TV‘nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Sefirin Kızı kasım ayı içerisinde ekranlara gelecek. Merakla beklenen yapımı oyuncu kadrosu da merak edilmeye başlandı. Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu ve tüm karakterleri ile ilgili ayrıntılar yazımızın devamında.

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı ve senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ile Sedef Nehir Erdem’in kaleme aldığı Sefirin Kızı dizisi Neslihan Atagül Doğulu ile Engin Akyürek iyi aynı projede birleştirmeyi başardı. İkili dizide büyük aşk yaşayan iki aşığı canlandıracaklar. O3 medya ile NGM’nin birlikte hazırladığı Sefirin Kızı dizisi güçlü isimleri de bir araya getirdi. Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var?

İsterseniz kısaca dizide yer alan oyuncu kadrosunu söyleyelim. Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu ve Erhan Alpay gibi oyuncular yer alıyor. Kadro netleştikçe yazımızın devamına eklenecektir. Sefirin Kızı dizisi karakterleri kim kimdir?

Sefirin Kızı Dizisi Sancar Efeoğlu (Engin Akyürek) Kimdir?

Dizide yörenin sözü geçen zengin iş adamı Sancar Efeoğlu’nu canlandıran oyuncumuz Engin Akyürek tir. Engin Akyürek 12 Ekim 1981 Ankara doğumludur. 187 santimetre boyunda olan Engin Akyürek Ankara üniversitesi mezunudur. Bir Aşk İki Hayat, Çocuklar Sana Emanet, Bir Küçük Eylül Meselesi, Kader gibi yapımlar yakışıklı oyuncunun yer aldığı sinema filmleridir.

Sefirin Kızı Dizisi Nare (Neslihan Atagül Doğulu) Kimdir?

Neslihan Atagül Doğulu İstanbul’da 1992 yılında dünyaya gelmiştir. 2016 yılında Kadir Doğulu ile evlenmiş ve şu an için mutlu bir ilişki yaşamaktadır. 168 santimetre boyunda olan güzel oyuncu en son Kara Sevda isimli dizide seyircisi ile buluşmuştur. Kara Sevda dizisinden sonra uzun süre ekranlarda gözükmeyen güzel oyuncu sefirin kızı dizisi ile yeniden ekranlara gelmiştir. Neslihan yeni dizi Sefirin Kızı’nda sefirin kızı Nare’yi canlandırmaktadır.

Sefirin Kızı Akın ( Erhan Alpay) Kimdir?

1985 in 24 Nisan anda dünyaya gelen Erhan Alpay İstanbul’da doğmuştur. GG Managment ajansına bağlı olarak çalışan Erhan Alpay en son Kara Sevda isimli dizide Hakan komiser karakterini canlandırmıştır. Hemen akabinde 2016 yılında Emanet isimli sinema filminde Kaan karakterini canlandırmıştır.

Sefirin Kızı Dizisi Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

2014 yılında Melis işiten ile evlenen Uras Kaygılaroğlu 1987 İstanbul doğumludur. Ada isminde bir çocuğu olan Uras Kaygılaroğlu 2019 yılında eşi Melis işiten ile boşanma kararı almışlardır. Pis Yedili, Baba Candır, Ege’nin Hamsisi, Çakallarla Dans 5, Sen Kiminle Dans Ediyorsun isimli yapımlarda yer almıştır.

Tıkla>>> Sefirin Kızı Dizisi Çekimleri Başladı, Nerede Çekiliyor?

Etiketler: seferin kızı dizisi kim kimdir Sefirin kızı dizisi oyuncu kadrosu sefirin kızı dizisi oyuncuları sefirin kızı dizisi tüm karakterler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL