Sefirin Kızı Dizisinin Akın’ı Erhan Alpay’ın Oynadığı Efsane 5 Dizi?

Sefirin Kızı Dizisinin Akın’ı Erhan Alpay’ın Oynadığı Efsane 5 Dizi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

O3 Medya ve NGM medya ortaklığında Star TV‘de ekranlara gelecek olan sefirin kızı dizisinde ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek‘in başrollerde oynadığı Sefirin Kızı dizisindeki karakterler de belli oluyor. En son Sefirin Kızı dizisinde Akın karakteri belli oldu. Sefirin Kızı dizisi Akın kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı gibi detaylar yazımızın devamında…

Dizide Engin Akyürek bölgenin sözü geçen varlıklı insanı Sancar Rfeoğlu’nu ve Neslihan Atagül Doğulu ise sefirin kızı Nare’yi canlandıracak. Dizinin çekimleri Ege bölgemizde yapılıyor. Senaryo Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’e emanet. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise Emre Kabakuşak. Dizide Akın karakteri de son dönemde kulis bilgisi olarak gündeme geldi.

Sefirin kızı dizisinde Akın karakterini canlandıran oyuncu Erhan Alpay olacak. Erhan Alpay 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul üniversitesi konservatuar bölümünden mezun olduktan sonra Şahika Tekand Stüdyo’da oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında arka sokaklar dizisi ile yapmıştır.

Akabinde ise Kurtlar Vadisi Pusu, Güzel ve Çirkin, Aşktan Kaçılmaz. Şeref Meselesi, Analar ve Anneler gibi dizilerde rol almıştır. Yine Star TV’de ekranlara gelen Kara Sevda dizisinde Neslihan Atagül ve Burak Özçivit ile beraber oynamış ve bu dizide komiser Hakan karakterini canlandırmıştır.

Erhan Alpay 183 santimetre boyunda ve 78 kilogram ağırlığındadır. boğa burcunda olan oyuncu kahverengi gözlere sahip olup kumral tenlidir. Erhan Alpay’ın sevgilisi Arzu Yaman’dır.

Etiketler: Sefirin kızı Akın kim sefirin kızı kim kimdir sefirin kızı oyuncu kadrosu sefirin kızı oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL