Sefirin Kızı Elvan Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Sefirin Kızı Elvan Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star’ın sevilen dizisi sefer enkazındaki Elvan karakteri komik tavırlarıyla dikkat çekiyor. Performansı ile göz dolduran Elvan kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Star TV ekranlarında Nare ile Sancar Efe oğlunun arasındaki efsanevi aşkı konu alan sefirin kızı dizisi nde birçok karakter dikkat çekiyor. Bunlardan birisi de evin gelini Elvan karakteri. Elvan kimdir isterseniz yakından tanıyalım.

Elvan Yahya ile evlidir. Efeoğlu ailesinin gelini olan Elvan komik ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekmektedir. Gıybeti seven Elvan bu özelliği ile başında çok defa belaya sokmaktadır. dizinin en renkli karakterlerinden birisi olan elvan’a canlandıran oyuncu Hivda Zizan Alp’tir. Hivda Zizan Alp 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur.

163 santimetre boyunda olan hivda zizan 49 kilo ağırlığındadır. Güzel ve başarılı oyuncunun ismi hivda, Kürtçe kökenli bir isimdir. Anlamı ise kürtçe’de “Aydan gelen, Aydan, ayın verdiği” anlamlarına gelmektedir. Yeşil Deniz isimli diziyle ilk tecrübesini yaşamıştır.

tıkla>>> Sefirin Kızı Çocuk Oyuncu Melek Kimdir? Gerçek Adı, Dizileri?

Hivda Zizan, Mimar Sinan Üniversitesi Müzik ve Keman bölümü mezunudur. 2015 de ise Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirmiştir. İlk dizi tecrübesini trt1 de yayınlanan Yeşil Deniz isimli dizi ile yapmıştır. Sonrasında ise Fi isimli dizi ile asıl çıkışını yakalamıştır. Başarılı oyuncu, dizi ve tiyatronun dışında keman ve çello çalarak müzik hayatını da devam ettirmektedir.

Etiketler: Sefirin Kızı Elvan gerçek adı Sefirin Kızı Elvan kim Sefirin Kızı Elvan kimdir Sefirin Kızı Elvan oynadığı diziler


Yorum yaz