Sefirin Kızı Jenerik Şarkısı ve Çalan şarkılar, Tam Liste

Sefirin Kızı Jenerik Şarkısı ve Çalan şarkılar, Tam Liste

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Destansı bir aşk hikayesini ekranlara getiren Sefirin Kızı dizisi çalan şarkılarıyla da bir efsaneye dönüştü. Neslihan Atagül Doğulu ile Engin Akyürek’i buluşturan dizinin jenerik şarkısı ve çalan şarkıları çok merak edildi. Sizler için dizide çalan şarkıları ve jenerik şarkısını bu yazımızda derledik.

Sefirin Kızı isimli dizide Nslihan Atagül, Büyükelçi’nin kızı Nare’yi ve Sancar ise zeytin işcisi bir adamın çocuğunu canlandırmaktadır. İki aşık küçük yaşlarda birbirlerini görmüşler ve aşık olmuşlardır. Nare yıllar önce tatil için Bodrum’a gelmiş ve Sancar’la birbirlerine aşık olmuşlardır. Ancak bu aşk onları zorlu bir sınava tabi tutmuştur. En sonunda Nare, Sanar’a kaçmıştır. Ancak ilk gecelerinde Nare ortadan kaybolmuştur.

Bazıları Nare denize düştü, öldü derken kimisi ise Nare Avrupa’ya kaçtı der. Artık Nare’den ses çıkmaz ve haber alınmaz. Taki 9 yıl sonra Sancar’ın düğününde. Nare Sancar’ın düğününde geri gelmiştir. Ancak yanında da kızı vardır. İlginç aşk hikayesi yeniden çiftimizi karşı karşıya getirmiştir. Dizide çalan şarkılarla daha da duygu dolu bir seyir keysi sunan Sefirin kızı aşk ve dram türünde ekranlara geliyor.

tıkla>>> Sefirin Kızı Dizisi Tuttu mu, İzlendi mi, Reytingleri Nasıl?

Sefirin Kızı dizisinde çalan şarkılar ve jenerik şarkısı sizler için yazımızın devamında.

Eklemedir Koca Konak Şarkısı Dinle

Etiketler: sefirin kızı çalan şarkılar sefirin kızı jenerik şarkısı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL