Sefirin Kızı Nare Nereye Gidiyor? Neslihan Atagül Diziden Ayrılıyor mu

Sefirin Kızı Nare Nereye Gidiyor? Neslihan Atagül Diziden Ayrılıyor mu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazartesi akşamları’nın yeni gözdesi Sefirin Kızı heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı. Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin son sahnesinde Nare ve kızının bir yolculuğa çıkacağını gösttrrildi. Nare kızını da alıp şehir dışında çıkacaktır. Peki Nare nereye gidiyor? Nare gidebilecek mi yoksa karşısına bir engel çıkacak mı? Ya da Nare Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden mi ayrılıyor?

Geçtiğimiz bölümde Sancar ve Gediz ne kadar da hapse girmiş olsa da Nare’ye bütün olanları Necdet’in yaptığını öğrenir ve onun yakalanıp kendi koğuşuna yerleştirilmesi için elinden geleni yapar. Necdet’in yaptıklarının arkasında annesinin olduğunu öğrenince bir kez daha aldığı ağır darbe ile yıkılır.

Her şey yavaş yavaş yoluna giriyor diye düşünen Sancar ve Gediz kendilerini az da olsa rahat nefes almaya hazır hisseder. Çünkü Necdet artık içeridedir. Nare ise güvendir diye düşünür. Herkes böyle zannederken Akın ise Nareyi sıkıştırmanın peşindedir. Nareyse Gediz ve Sancar hapisteyken kendini Akın’ın karşısında yapayalnız hisseder. Ama bir yolunu bulup Akından kurtulmak için  plan yapar ve onu uygular.

Yıllardır Akınla tek başına uğraşan Nare şimdi de Akın ‘dan kurtulmanın yolunu bulacaktır. Peki bu yol kızını da alıp gitmek midir merak konusu olmuştur. Nare gitmeden önce Gediz’e bir not bırakır. Tüm yaşananları bir bir anlatır ve artık Sancar’ın zarar görmesini istemediği için gideceğini söyler.

Sancar ilk önce en sevdiği Sadıcı Gediz’i kaybetmiş, ortaklığını bozmuştur. Daha sonra ise Necdet in sebep olduğu olayla Sancar ve annesinin arası iyice açılmıştir. Sancar annesini konak’tan göndermeye karar vermiştir. Tüm bu olanları Nare kendisinden bilir.

Tüm bu olan bitenden Nare kendisini suçlu hisseder. Giderken bile Sancar’a zarar veriyorum, kızını ondan ayırıyorum diyerek ne kadar üzüntülü oldugunu dile getirir. Fakat tek çareyi gitmekte bulur. Peki Nare gidebilecek midir Narin Nereye gidecek nereye Kim engel olacak?

Etiketler: Nare diziden ayriliyor mu Nare diziden cikiyor mu Nare nereye gidiyor Sefirin kizi nare nereye gidecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL