Sefirin Kızı Sancar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı

Sefirin Kızı Sancar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sefirin kızı Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bu bölümde yine heyecan dolu geçti. Umuyoruz reytinglerde ilk sırayı Çukur’a kaptırmayacaktır. Dizinin fragmanı da yayınlanınca yürekler ağza geldi. Sefirin kızı Sancar ölecek mi Diziden ayrılacak mı Sancar diziden çıktı mı diye izleyiciler merak etti.

10 bölümü geride birakan ve 11.bölüm fragmanı yayınlanmasının ardından Engin Akyurek yani Sefirin Kızı Sancar’ın Akın’ın pesine düşmesi ve sonunda yerde yatar pozisyonda görünmesi izleyicilerin yuregini agzina getirdi. Sancar Ölecek mi Sefirin kizi Engin Akyürek diziden ayrıldı mı? Sevilen oyuncu icin yeni proje hazırlıkları mi var? Merak konusu oldu.

Star TV ekranlarında aşk ve dram tarzıyla pazartesi aksamlarına damga vuran Sefirin Kızı, Emre Kabakuşak yönetmenliğinde ekranlara geliyor. Neslihan Atagül’ün Nare yani Sefirin Kızı, Engin Akyürek’in ise Sancar Efeoğlu karakterlerine hayat verdiği Sefirin Kızı dizisinde olayların ardı arkası kesilmiyor.

Geçtiğimiz bölüme kısaca göz atacak olursak; yıllar önce tüm gerçekleri Sancar’a anlatmaya çalışan Nare, şimdi ise olan biteni nasıl saklarımın derdinde. Sancar ise geçmişte güvenmediği Nare’ye şimdi güvenmek için babası Güven ile yüksek bir meblağ para karşılığı anlaşır. Akın’ın yerini öğrenmek ister ve öğrenirde. Tam aynı yere gittiler izini buldu bulacak derken neler olduğu anlasilmadan Sancar yere yığılır.

Tam o esnada nasil bir denk gelmedir ki Akın da oradadir. Herseyi ogrenmek uzere olan Sancar’a ne oldu? Sancar öldü mu diye merak edenler icin net bir cevap verebiliriz. Sancar ölmedi. Engin Akyurek diziden ayrılmadı. Iciniz rahat olsun bu reytiglere sahip bir dizi ve yetenekli basrol oyuncusu Engin Akyurek bu kadar cabuk vazgecilecek bir karakter degildir. Oyuncular arasından saniyorum ipi cekilecek son kisi bile olmayacaktir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorum kisminda dusuncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Etiketler: sefirin kızı Engin Akyürek diziden cıktı mı sefirin kızı sancar diziden ayrılıyor mu sefirin kızı sancar öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL