Sefirin Kızı Tekrarları Ne Zaman, Gün ve Saati! Star TV Yayın Akışı

Sefirin Kızı Tekrarları Ne Zaman, Gün ve Saati! Star TV Yayın Akışı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı sefirin kızı dizisi ilk bölümü ile 16 Aralık Pazartesi günü Star TV’de seyircisi ile buluştu. ilginç hikayesiyle izleyiciyi ekranlara kilitleyen sefirin kızı dizisi tekrarları ne zaman hangi gün ve saatte yayınlanacak? Star TV yayın akışı?

Ege bölgesi’nde geçen sefirin kızı dizisinde Sancar Efeoğlu gariban bir yarıcı’nın oğludur. Nare ise büyükelçinin kızı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tatil için Bodrum’a gelen şeyi gören Sancar bir anda ona aşık olmuş Nare ile tanışmıştır. Nare de gönlünü Sancar’a kaptırmış ve ikili arasında büyük bir aşk başlamıştır. İki farklı hayata sahip olan nar eve Sancar birbirlerini çok severler.

Aşkları için aileleri ile çevreleri ile mücadele ederler. Sonunda mutlu kim gelmiştir ve Nare Sancar’a kaçar. Kavuştuklarının gecesinden Nare birden ortadan kaybolur. Bir anda Ortada birçok dedikodu dolaşır. Kimisi Nare denize düştü öldü der, bazıları ise sefirin kızı Nare Avrupa’ya kaçtı der. O günden beri ne arayan kimse görmemiştir. Nare sanki kuş olup ortadan kaybolmuştur.

Ancak bir düğün gecesi Nare birden ortaya çıkar. 9 yıl sonra ortaya çıkan daire Sancar’ın düğününde yanında kızı ile birlikte onun karşısında dikilmiştir. İşte dizimizde tam bu anda başlar. Sefirin kızı dizisi ilginç hikayesi ile ilk bölümüyle seyircide heyecan uyandırdı. Sefirin kızı dizisi tekrarları hangi gün kaçta yayınlanacak?

tıkla>>> Sefirin Kızı Dizisi Tuttu mu, İzlendi mi, Reytingleri Nasıl?

Sefirin kızı dizisi ilk yayın tarihi Pazartesi günü 1bölüm peşinden hemen tekrarı reklamsız bir şekilde yeniden yayınlanacak. Seferin kızı dizisinin ikinci tekrar ise 17 Aralık salı günü 00.15 de ekranlara gelecek. Dizinin 3 tekrarı ise 19 Aralık Perşembe günü saat 10.45 de seyircisiyle buluşacak.

Etiketler: sefirin kızı tekrarları kaçta sefirin kızı tekrarları ne zaman sefirin kızı yayın akışı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL