Seksenler Dizisi 2019 Yeni Oyuncu Kadrosu, Eski ve Yeni Oyuncular Kimler?

Seksenler Dizisi 2019 Yeni Oyuncu Kadrosu, Eski ve Yeni Oyuncular Kimler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bir Zamanların fenomen dizisi Seksenler’in yapımcısı Birol Güven’den müjdeli haber geldi. 5 sezon yayınlanan Seksenler dizisinin tekrar başlayacağı konusunda bir çok yorum yapılırken müjdeli haberi yapımcı Güven verdi.

Oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Özlem Türkad, Yasemin Conka ve Ceyhun Fersoy gibi isimlerin yer aldığı Seksenler, adından da anlaşılacağı gibi 80li yılların aile ve toplum yapısını ekranlara getiriyordu. Hem komediyi hem de hüznü bir arada sunan dizi tam bir aile dizisi olarak ekranlara geliyordu.

Dizinin 5 sezon sonra final yapmasının ardından dizi severler yapımın yeniden başlayıp başlamayacağını merak ediyorlardı. Müjdeli haber geldi. Dizinin yapımcısı Erol Güven sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklama yaptı. Güven açıklamasında;

Bana en çok sorulan soru; ‘Seksenler devam edecek mi?’ Evet devam edecek inşallah. Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyucu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında….” dedi.

Sevilen dizi Seksenler yeni oyuncu kadrosu ve yeni senaryo ile yeniden ekranlarda olacak. 2019 yılı içerisinde efsane dizi Seksenler yeniden ekranlara gelecek. Kanalı ve oyuncu kadrosu ile ilgili bilgilerin yeniden ekranlara geleceği dizinin bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Seksenler 2019 Oyuncu Kadrosu, Yeni Oyuncular

Etiketler: seksenler dizisi 2019 oyuncu kadrosu seksenler yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL