Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı? 28 Mart Özeti?

Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı? 28 Mart Özeti?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 9. bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi de 11. bölümde olacak olaylar oldu. Sen Anlat Karadeniz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 10. bölümde neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 28 Mart Özeti?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm yayınlandığında sayfamızda olacak. Sen Anlat Karadeniz’de Mustafa Tahir ve Nefes’e bir şekilde ihanet etmiştir ve bunun yalnızlığını yaşayacaktır. Üstelik Asiye’de kendisine yüz vermez. Mustafa yıllarca birlikte yaşadığı ailesinden böyle bir tepki almayı beklemiyordu. Aklı sıra Tahir’i korumaya çalıştı ancak bunda başarılı olamadı. Zira Tahir Mustafa’nın tüm yaptıklarına rağmen kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen bir cengaverdi.

Yeni bölüm ile birlikte Nefes gibi koca şiddetine maruz kalan bir kadında Osman Hoca’nın medresesine sığınmıştır. Bu duruma ilk müdahale eden kişi ise yıllarca şiddete uğramış Nefes’tir. Nefes kadını alır ve içeride bakımını yapar ve yaralarını sarar. Kadın genç ve güzeldir. Ancak kocasından şiddet görmüştür. Diğer taraftan Tahir kadına kocasını sorar ve hesap soracağını söyler. Bu durum Nefes’in kıskançlığına yol açacaktır. Nefes zor durumdadır. Bir yanda Vedat’ın Nazar üzerinden oyunu diğer yandan Saniye’nin baskısı ne yapacağını bilemez. İşte bu nokta da imdadına Tahir yetişecektir.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Nazar Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Tahir Nefes’e annesi ve abisi tarafından yapılan zulümler sonrası gurbete düşmeye karar verir. Yeni bölüm ile birlikte Tahir’in bu gurbetini erteleyeceğini düşünüyorum. Birde yeni gelen kızın Tahir ile ilgili planları olabilir. Hatta o kız Vedat tarafından bile gönderilmiş olabilir. Vedat Tahir’in bu zaafını bildiği için kızı işkenceye uğramış biri olarak Tahir ve Nefes’in yanına göndermiş olabilir. Böylelikle Tahir kız ile uğraşırken Vedat’da istediğini elde edecektir. Bakalım senaryo benim dediğim gibi mi çıkacak yoksa kız gerçekten şiddete maruz kalmış masun bir kadın mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Kaleliler dağıllacak mı? Bu konuda Mustafa’nın tavırları çok önem taşıyor. Mustafa Tahir ve Nefes için gerçekten mücadele ederse Kaleliler tekrar bir araya gelebilir. Aksi halde bu ayrılıklar devam edecektir. Siz Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni dahil olan şiddet mağuru kız ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce masum mu yoksa bir ajan mı?

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz  Berrak Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler: sen anlat karadeniz 10 bölüm özeti sen anlat karadeniz 10. bölüm fragmanı sen anlat karadeniz 28 mart fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL