Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı 11 Nisan Özeti?

Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı 11 Nisan Özeti?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

ATV ekranlarının çarşamba günü yayınlanan dizisi Sen Anlat Karadeniz’de bu haftada heyecan ve aksiyon devam ediyor. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı dizinin 11. bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi 12. bölüm fragmanı ve özetinin yayınlanıp yayınlanmadığı oldu. Peki Sen Anlat Karadeniz 11 Nisan 12. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm 11 Nisan Özeti?

Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragman ve özeti açıklanıncaya kadar dizimizde neler oluyor ve bundan sonra neler olacak onunla ilgili yazımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat Nefes’i zor durumda bırakmak ve kendisine tıpış tıpış geri döndürmek için Yiğit hamlesini yapar. Dizide Nefes’in işkencesine şahit olan izleyici bu sefer de Berrak’ın Vedat tarafından işkencesine şahit olur. Bu durum izleyiciyi sinirlendirse de Berrak’a yapılanlar çok uzatılmaz ancak psikolojik işkence ve tehdit ise devam etmektedir.

Vedat Yiğit alabilmek için kendisini şiddet uygulayan bir eş pozisyonundan kurtarmak amacıyla Nefes’e Berrak’ın aracılığıyla ilaç verdirmekte ilacın etkisi ile Nefes zaman zaman delirmektedir. Berrak yalvarsa yakarsa da Vedat bir türlü bu inadından vazgeçmez ve ilaç verdirmeye devam eder. Tahir ise Nefes’in bu hareketlerine bir son vermek için Nefes’i bir psikoloğa götürür. Halbuki önce bir doktora götürseler daha iyi olurdu. Kan tahlili ile her şey ortaya çıkacaktır. Bakalım bunu ne zaman akıl edecekler.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Berrak Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Sen Anlat Karadeniz’de Mustafa Yiğit’i son anda kurtarmış ve bu durum ailede mutluluğu da erken getirmiştir. Zira kimsenin Tahir’in planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşırken Tahir Vedat’ı kaçırmıştır. Tahir’in Vedat’ı kaçırdığından aileninde haberi olur ve hemen harekete geçerler. Tahir ise Vedat’ı koyun gibi asmış ve başına silahı dayamıştır. Sonrasında Tahir elindeki silahı ateşler ve polis Tahir’i kelepçeler. Peki Tahir Vedat’ı vurdu mu? Vedat öldü mü?

Sen Anlat Karadeniz’de Vedat’ın ölmediği açıktır. Dolayısıyla Tahir’in de adam kaçırmaktan gözaltına alındığını söyleyebiliriz. Dizide Berrak büyük bir pişmanlık içindedir ve bir gün Nefes ve Tahir’e kendisinin Vedat tarafından zorla tutulduğunu anlatacak ve böylece Tahir bir kez daha delirecektir. Sizce Tahir Vedat’ı vurdu mu? Tahir ile Nefes aşkı bitecek mi?

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Dayan Yüreğim Şarkı Sözleri[/saritext]

Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=gDX0v2In_LU (Bu linki googleye kopyalayıp yapıştırın)

Etiketler: sen anlat karadeniz 11 nisan fragmanı sen anlat karadeniz 12. bölüm fragmanı sen anlat karadeniz 12. bölüm özeti neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL