Sen Anlat Karadeniz 15 Mayıs Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’den bu hafta kötü haber geldi. Dizinin sevenleri 15 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’da ekran başındaydı ancak dizinin yerine Galatasaray’ın maçı ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz 15 Mayıs neden yayınlanmadı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin sevenleri 15 mayıs Çarşamba günü yeni bölümü beklerken Galatasaray maçı ile karşı karşıya kaldı. Tabi haliyle Sen Anlat Karadeniz 15 Mayıs var mı yok mu, neden yok, ne zaman yayınlanacak gibi sorular da özellikle sosyal medyada sorulmaya başladı. İşte detaylar.

Sen Anlat Karadeniz 15 mayıs Çarşamba günü ekranlara gelmeyecek. Atv’nin 15 mayıs yayın akışı değişti. Ziraat Kupası kapsamında oynanacak olan Akhisar-Galatasaray maçı saat 20.45’de atv ekranlarında olacak. Tabi dizi severler Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünü atv yayın akışına göre 22 mayıs Çarşamba günü izleyebilecek. Peki dizinin yeni, bölümünde neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz 22 Mayıs 52. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir.

Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat’la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir.

tıkla>>> Sen Anlat Karadeniz Mustafa Neden Öldü, Diziden Neden Ayrıldı?

Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir’in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir’in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.