Sen Anlat Karadeniz 16 Mayıs 17. Bölüm Fragman Ve Özeti-Neler Olacak?

Sen Anlat Karadeniz 16 Mayıs 17. Bölüm Fragman Ve Özeti-Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 16. Bölümüyle bu akşam ekrana geldi.Ekranların en çok izlenen yapımları arasında yer alan Sen Anlat Karadeniz’de, birlikte yanmaya karar veren çiftimiz Tahir ve Nefesi daha zor günler beklemektedir. Vedat’ın kaybedecek hiç bir şeyi kalmamış bundan sonra Tahir’i öldürmek için farklı planlar yapacaktır. Sen Anlat Karadeniz 17. Bölüm fragmanı Ve Özeti, 16 mayıs neler olacak? 17. Bölüm Özeti henüz yayınlanmadı fakat biz tahmin ve tüyoları sizlerle paylaşacağız.

Sen Anlat Karadeniz son  bölümde Nefesin bi kızı daha olduğunu fakat Vedat’ın kızını ondan sakladığını öğrendik. Nefesin öldüğünü sandığı kızı aslında yaşıyordur. Vedat onu,Nefes ona bir gün gerçekten aşık olduğunda hediye olarak verecektir.

Nefes acılar içinde doğurduğu kızını geceleri kabuslarında görür. Tahir’in Vedatı neden öldürmediğini de bu şekilde haftalar sonra öğrenmiş olduk. Vedat, Nefes’e ulaşabilmek için Mercan’ı kullanacaktır. Tahir’in evlendiğini gördüğü andan itibaren yaşamakla ölmek arasında bir çizgide olan Mercan bunu canıyla mı ödeyece? Mercan ölecektir.

Mercan’ın son anda hastaneye kaldırılmasıyla yaşadığını öğrenen Vedat çıldıracak. Ve Mercan’ı hastanede öldürecektir. Mercan’ın hayatını kaybettiğini öğrenen ise Cemil Tahir’i vurur. Dağdevirenler ve Kaleliler arasında artık kıran kırana bir savaş vardır.

Nefes ve Tahir evlenmiş Aynı evde yaşamaya başlamıştır. Artık bütün Sürmene onların karışısındadır. Ama Tahir bir kere tuttuğu eli asla bırakmaz. Nefesle evlenmesine herkesten çok karşı olan Mustafa da her şeye rağmen kardeşinin yanındadır.

Dizinin 17. Bölümünde Nefes kızının yaşadığını öğrenebilir. Çünkü dizide artık Nefes -Tahir kavuşur mu kavuşmaz mı konusu kapandı. Bundan sonra bir kızı daha olduğunu öğrenen Nefes ona ulaşmak için savaşacaktır. Bu noktada Tahirle aralarında sorunlar çıkacaktır. Nefes kızının yaşadığını bildiği halde saklayan Tahir’e çok kızacaktır.

Berrak’ın kendi kardeşi sandığı Ceylan aslında Nefes’in kızıdır. Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkacak fakat sancılı olacak.

Sen Anlat Karadeniz 17. Bölüm fragman Ve Özeti

Etiketler: Sen anlat Karadeniz 16 mayısı neler olacak Sen anlat Karadeniz 17. Bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL