Sen Anlat Karadeniz 16 Mayıs Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor?

Sen Anlat Karadeniz 16 Mayıs Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisi çarşamba akşamları 20.00’da ekrana gelirken bu hafta aynı saatte yayınlanmadı. Geniş bir izleyici kitlesine hitap eden dizi 16 mayıs perşembe aynı saatinde ekrana gelmeyince Sen Anlat Karadeniz 16 mayıs var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? Yeni bölüm ne zaman soruları yoğun olarak gelmeye başladı.

Sen Anlat Karadeniz, 16 mayıs ramazanın ilk günü olduğu için iftar programı nedeniyle 1 saat gecikmeli olarak ekrana gelecek. Bundan sonra Sen Anlat Karadeniz sezon finaline kadar rutin yayın saatinden bir saat geç ekrana gelecek.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde nelere yaşanacak? Tahir ve Nefes’in sevda masalı , Mercan başına gelenlerden sonra son buldu. Vedat’ın hain planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayat mücadelesi vererek ödüyor.

Cemil ise Vedat’ın şeytani planından habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat’ın dostluğunda bulur. Kızının intikamını ise Tahir’den alacaktır.  Canından çok sevdiği Nefes için kendi hayatını bile feda eden ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar çaresizdir. Tüm Karadeniz’i susturan cesareti bir tek vicdanına söz geçiremez.  Tahir’e deva olma sırası bu sefer  Nefes’tedir. Tahir’in deli fırtınasını sadece Nefes’in şefkati ve umudu  dindirecektir.

Tahir vicdanı ve aşkı  arasında sıkışıp kalmışken bir yandan da Ceylan’ı, Nefes’e kavuşturmanın savaşını vermektedir. Göz ardı ettiği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil’in, intikam için peşinde olduğudur. Tahir’in merhameti ve Cemil’in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi bu savaşta üstün gelecektir?

Sen Anlat Karadeniz 16 mayıs var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? Sen Anlat Karadeniz 16 mayıs 17. bölüm ne zaman? Sorularının yanıtını böylece vermiş bulunuyoruz. Sen Anlat Karadeniz 16 mayıs 21.00’da yeni bölümüyle ekrana gelecek.

 

Etiketler: sen anlat karadeniz 16 mayıs neden yok sen anlat karadeniz 16 mayıs yeni bölüm ne zaman sen anlat karadeniz 17. bölüm var mı yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL